Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Vītolniekos" svin Annas dienu

Šodien, 29. jūlijā, no pulksten 10 līdz 17 zvejnieka sētā "Vītolnieki" Rucavas novada Papē notiek Annas dienas svinības.

No pulksten 11 līdz 16 būs spēles bērniem, no pulksten 12 līdz 13 stāstu stāstīšana pie zupas grāpja.

No pulksten 13 līdz 13.15 būs Annu daudzināšana un godināšana. No pulksten 13.15 līdz 14.30 Rucavas Dziesmu svētku pirmā daļa. Rucavas dziesmas tiks dziedātas kopā ar Rucavas etnogrāfisko ansambli, tradīciju kopu "Rucavas sievas", folkloras kopām "Vēlava" un "Atštaukas" (abas – no Liepājas).

No pulksten 14.30 līdz 16.30 Rucavas Dziesmu svētku otrā daļa. Imanta Kalniņa un citas labas dziesmas un tautas dziesmas tiks dziedātas kopā ar dziesminiekiem Jāni Rūci, Zandu Štrausu, Janu Egli, Renāti Ķeri, Simonu Tomasi, kā arī Lauru un Dzintaru Vītoliem.

Pulksten 16.30 būs Annu goda mielasts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas