Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID ''e-busiņš'' viesosies Aizputes un Durbes novados

Turpinot pilnveidot klientu apkalpošanu un veicināt VID elektronisko pakalpojumu izmantošanu, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ''e-busiņš'' atkal viesosies Latvijas pašvaldībās, lai sniegtu konsultācijas par e-pakalpojumiem un palīdzētu iedzīvotājiem iesniegt gada ienākumu deklarācijas gan elektroniski, gan papīra formā.

Ieņēmumu dienests aicina laikā no 19. līdz 21. aprīlim Kurzemes novadu un pagastu iedzīvotājus tikties ar VID speciālistiem pašvaldību telpās.

VID ''e-busiņš'' ieradīsies pēc šāda grafika:

19.04.2017.

* Kalvenes pagasta bibliotēkā, Kalvenes pagastā, Skolas ielā 21. No pulksten 10 – 12.

* Kazdangas pagasta pārvaldes bibliotēkā Kazdangas pagastā, Ķiršu gatvē 1. No pulksten 14 – 16.

20.04.2017.

* Cīravas pagasta pārvaldes bibliotēkā, Cīravas pagastā, ''Gaismas''. No pulksten 10– 12.

* Aizputes novada domes bibliotēkā, Aizputē, Atmodas 22. No pulksten 14 – 16.

21.04.2017.

* Dunalkas pagasta pārvaldes bibliotēkā, Dunalkas pagastā, ''Pagastmāja''. No pulksten 10 – 12.

* Vecpils pagasta pārvaldes bibliotēkā, Vecpils pagastā, ''Pagastnams''. No pulksten 14 – 16.

VID ''e-busiņā'' speciālisti palīdzēs iesniegt Gada ienākumu deklarāciju gan tiem nodokļu maksātājiem, kuriem tā jāsniedz obligāti, gan tiem, kuri vēlas to iesniegt brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par izglītību, ārstniecību, iemaksām pensiju fondos u.c. attaisnotajiem izdevumiem.

Lai konsultācijas laikā varētu iesniegt Gada ienākumu deklarāciju elektroniski, Elektroniskajā deklarēšanās sistēmā (EDS), lūdzam iedzīvotājus ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti), internetbankas kodu karti un attaisnojuma dokumentus (maksājumi par izglītību, medicīnas un zobārstniecības pakalpojumiem), kas skenētā veidā būs jāpievieno Gada ienākumu deklarācijai. Ja persona nebūs internetbankas lietotājs, ''e-busiņa'' speciālisti piešķirs lietotāja vārdu un paroli, ar kuru varēs pieslēgties EDS un izmantot visus tajā pieejamos VID e-pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas