Volzbahā pietiek sniega bērnu kalniņam; cer uz salu 3

Pirmo sniegu Volzbaha kalns Vaiņodē sagaidīja decembra vidū, kad tas nepietika slēpot un snovotgribētājiem, taču bija pilnībā pietiekami, lai varētu šļūkt no bērnu kalniņa. Arī tagad biedrība “Volzbahs” gaida atgriežamies sniegu, lai varētu baudīt ziemas priekus.

Kā pastāsta biedrības “Volzbahs” pārstāvis Toms Bokums, tad šobrīd kalns ir lietošanas kārtībā. Novada domes rīkotā projektu konkursā “Darīsim paši 2017” biedrība ieguva 500 eiro finansējumu projekta īstenošanai.

“Tika uzstādītas kāpnes, lai bērnu kalniņa šļūcējiem atvieglotu tikšanu atpakaļ kalna galā un mazinātu sadursmes risku, kas rodas, kāpjot augšā pa to pašu pusi, pa kuru veic nobraucienu. Kā arī tika uzstādīta terase ar soliņu, kas noderēs nelielai atpūtai,” pastāsta T. Bokums.

Kā novērojis biedrības pārstāvis, tad ziemas prieku baudītāji uz Volzbaha kalnu dodas gan no apkārtējiem novadiem, gan no Liepājas un citām vietām. Lai gan pagaidām sniega kārta uz kalna ir bijusi minimāla, tomēr biedrības pārstāvis pastāsta, ka līdz ar ziemas noturīgumu un cilvēku pieplūdumu varētu domāt arī par iespēju nodarboties ar inventāra nomu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ha ha

Tad tik sapulcē bērnus ar ragaviņām un bliez uz Volzbahu, Monta Glumane....sniega pietiek!!! :)))

pirms 3 gadiem, 2018.01.04 12:40

jā, kā tad...

it īpaši pašlaik :)))

pirms 3 gadiem, 2018.01.04 14:35

Vaiņodē