Volzbaha kalns Vaiņodē priecē ziemas prieku baudītājus. Raimonds Bokums dalās iecerēs par labiekārtošanu

Biedrības “Volzbahs” pārstāvis un viens no galvenajiem atpūtas vietas uzturētājiem vaiņodnieks Raimonds Bokums atklāj, ka ziemas prieku baudītāji Volzbaha kalnā ir klāt līdz ar pirmo sniegu. Lielākoties uz kalnu braucot vietējie iedzīvotāji vakaros pēc darba. Brīvdienās, ja laikapstākļi tam labvēlīgi, ziemas priekus brauc baudīt arī tālāki viesi – priekulnieki, grobiņnieki, arī liepājnieki.

R. Bokums gan neslēpj – mainīgie laikapstākļi krietni apgrūtina pilnvērtīgu kalna izmantošanu. Kalt tālejošus plānus par kādu kopīgu pasākumu, piemēram, slēpošanas sacensībām vai ziemas dienu, nav iespējams. “Mēs nezinām, kas nākamajā dienā būs, kur nu vēl nedēļu uz priekšu,” smejot teic R. Bokums. Par to, vai iespējams doties uz Volzbahu un mesties ziemas priekos, interesenti var uzzināt lapā “Facebook”, kur tiek publicēta visa aktuālā informācija par laikapstākļiem Vaiņodes novadā un reālo situāciju uz Volzbaha kalna. 

“Šī vieta visos laikos nav bijusi komercializēta, šeit vienmēr darbojušies entuziasti. Vieta, kur kāds tīra un kaut ko dara jau no 20. gadsimta 60. gadiem,” zina stāstīt vaiņodnieks. Atpūtas vietas uzturētājs stāsta, ka, domājot par cilvēku ērtībām, šopavasar plānots papildināt atpūtas vietu skaitu.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 14. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā