Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volzbaha kalnā būs pasākums "Dzeja - dziedama" 3

Piektdien, 21. septembrī, pulksten 19 Vaiņodē, Volzbaha kalnā, sāksies pasākums “Dzeja – dziedama”, kurā Māra Čaklā un Knuta Skujenieka dzeju lasīs aktrise Karīna Tatarinova un dziesmas ar šo dzejnieku vārdiem ģitāras un klavieru pavadījumā izpildīs Austrasbērni Simona Tomase un Jānis Rūcis.

Koncerta dalībnieki satikušies kādā šīs vasaras siltā vakarā viesu namā “Sīpoli”, kad tur viesojās Māra Čaklā dēls Ingmārs Čaklais un tika pulcēti Māra Čaklā personības un dzejas interesenti. Pateicoties iedvesmas bagātajai dzejai un ar to komponētājai mūzikai, mākslinieki nolēmuši veidot kopīgu koncertprogrammu, ko plašākai publikai atskaņot septembrī, kad īpašu uzmanību veltām sev tuvajai dzejai, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.
   
Simona Tomase un Jānis Rūcis – divi dziedoši, spēlējoši, dziesmu un dzeju izjūtoši Austrasbērni – klausītājus priecēs ar dziesmām, kurām vārdus rakstījuši Māris Čaklais un Knuts Skujenieks, bet mūziku – Imants Kalniņš, Zanda Štrausa, Laila Ilze Purmaliete un Ēriks Ķiģelis.  Savukārt Karīna Tatarinova īpaši šim koncertam atlasījusi šo spilgto literātu un personību radīto dzeju.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Apmeklētājs

Nu varējāt 7stundas pēc pasākuma publicēt būtu es arī paspējis .Nu ir garam!!!

pirms gada, 2018.09.21 20:56

Arī apmeklētājs

Gribēt paspēt!

pirms gada, 2018.09.23 17:49

Grava

Lielisks atvasaras vakars - dzeja un mūzika, saules sasildītā grava, klusums, mēness vrs eglēm... Paldies!

pirms gada, 2018.09.23 17:45

Vaiņodes novadā