Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vinnija Pūka olimpiāde 1

“Dažiem cilvēkiem rūp vairāk. Man šķiet, to sauc par mīlestību.” Šo frāzi ir teicis pasaulē visvairāk iemīļotais lācītis – Vinnijs Pūks. Šis draudzīgais un mīļais dzīvnieciņš ļoti iepatikās arī mums, Vaiņodes vidusskolas jauniešu klubiņam “Dreams+Teams", tāpēc ceturtdien, 6. oktobrī, Lažas speciālajā internātskolā mēs rīkojām sporta festivālu “Vinnija Pūka olimpiāde” jaunākajiem skolēniem un bērniem ar īpašām vajadzībām.

Sarīkojumā piedalījās 80 bērni un jaunieši no Lažas un Vaiņodes internātskolas. Festivāla dalībnieki labprāt iesaistījās daudzajās komandu aktivitātēs, piedalījās spēlēs un rotaļās, kā arī zīmēja un krāsoja radošajās darbnīcās. Turklāt festivāla organizatori bija sagādājuši bērniem kādu īpašu pārsteigumu – pie viņiem ciemos bija atbraucis pats Vinnijs Pūks! Kopā ar Vinniju bērniem bija īpaši jautri lēkt, skriet, mest, ripināt bumbiņas, zīmēt un dejot, par to saņemot mazas, saldas dāvaniņas.

Visa pasākuma garumā vairākkārt jautāju bērniem: „Kas jums patīk vislabāk?” Un pilnīgi visi, bez izņēmumiem, atbildēja: „Viss!” Bērni bija sajūsmā. Kur vien skatījos – redzēju mazas, spīdīgas actiņas, kas priekā mirdz. Dalībniekiem patika ne tikai aktivitātes, bet arī jautrie jaunieši, kas viņiem tās organizēja, vadīja un palīdzēja, ja kaut kas nesanāca.

Festivāla laikā dzirdējām ļoti daudzus „Paldies”, un arī mums ir jāizsaka pateicība tiem, kas palīdzēja festivāla rīkošanā. Tie bija mūsu sponsori – Britu Padome Latvijā, Swedbank un veikals „Bāta” Vaiņodē. Īpašs paldies Lažas internātskolas skolotājiem par atbalstu un palīdzību pasākuma veidošanā. Milzīga pateicība arī visiem Vaiņodes Vidusskolas skolēniem un skolotājiem, kas piedalījās labdarības akcijās, kur tika saziedota gan nauda, gan dažādas rotaļlietas, kuras festivāla laikā dāvinājām dalībniekiem un kuras iepriecināja ikvienu bērnu.

Kad pasākums bija noslēdzies un mums bija jādodas prom, bērni ne par ko negribēja laist mūs mājās. Viņi lika mums apsolīt, ka obligāti atbrauksim vēlreiz. Un solījumi ir jāpilda. Tāpēc apsolījām arī paši sev – šis pasākums nebija pēdējais. „Vinnija Pūka Olimpiāde” notiks atkal, un ne tikai Lažā. Mēs nākamo sarīkojumu gaidīsim ar tikpat lielu prieku kā paši dalībnieki, jo šī olimpiāde mums sagādāja ļoti daudz neaizmirstamu, pozitīvu emociju.

Pasākums tika realizēts ESF projekta "Atbalsta pasākuma ieviešana Vaiņodes vidusskolai bērnu un jauniešu sociālās atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā" ietvaros.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Klātesošais Pūka draugs

Bija tiešām jauks pasākums!Paldies Jums visiem... Lai veicas arī turpmāk!!!Gaidīsim Jūs atkal! :)

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 23:30

Vaiņodes novadā