Vaiņodnieki pulcēsies Gaismas svētkos 1

Sestdien un svētdien Vaiņodē ar daudzveidīgu programmu noritēs Gaismas svētki “No sirds uz sirdi”.

Sestdien pulksten 10 sāksies ziedu kompozīcijas veidošana Vaiņodes centra parkā. Pulksten 12 pie kultūras nama notiks ekumenisks dievkalpojums, bet pulksten 13 – svētku atklāšana ar balonu salūtu un nelielu cienastu.

Pulksten 13.30 kultūras namā būs Baltā stunda – saruna ar vairāku konfesiju mācītājiem. Pulksten 15 tur notiks prezentācija par kosmosa tehnoloģijām un pulksten 15.30 lekcija par Oriona zvaigznāju, ko būs sarūpējuši Ventspils Augsto tehnoloģiju parka speciālisti.

Savukārt bērni no pulksten 13.30 līdz 16 varēs piedalīties aktivitātēs Dienas centrā, Raiņa ielā 5, – ķermeņa apgleznošanā, zīmējumu konkursā. Radošas darbnīcas un atrakcijas (šahs, riteņbraukšana, raķešu modelisms) bērniem un ģimenēm no pulksten 15 līdz 17 notiks kultūras namā un pie tā. Riteņbraukšanas sacensībām visās vecuma grupās jāņem līdzi savs velosipēds. Pulksten 17 kultūras namā uzstāsies bērnu un jauniešu grupas.

Pulksten 19 sāksies pasākumi Vaiņodes parkā, un gaismas ceļa veidošanai iedzīvotāji ir aicināti ņemt līdzi sveces ar vāciņiem. Pulksten 21 tur plānota gaismas uguņošana.
Sestdienas pasākumus pulksten 22 noslēgs diskotēka kultūras namā.

Līdztekus pasākumi ritēs citviet Vaiņodes novadā. No pulksten 11 līdz 18.30 Vaiņodes lidlaukā notiks autokluba “Windcitycars” rīkotais automašīnu ātruma tests, bet no pulksten 12 līdz 16 Embūtē – SIA “Vides projekti” organizētais velomaratons.

Svētdien pulksten 12.30 Vaiņodes luterāņu baznīcā garīgās mūzikas koncertu sniegs Liepājas simfoniskā orķestra obojists Mārtiņš Zālīte ar draugiem.

Gaismas svētki Vaiņodē notiek piekto reizi. Pasākuma idejas autore Ināra Avotiņa norāda, ka šogad to organizēšanā aktīvi iesaistījušās novada nevalstiskās organizācijas, piemēram, jauniešu biedrība “4U”, pensionāru apvienība, “Vaiņodes novada iniciatīvas grupa”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:)

balto stundu pēc disenes būs vairāk arī guļošo klausītāju

pirms 10 gadiem, 2010.09.08 17:59

Vaiņodes novadā