Vaiņodnieki apbalvojumiem aktīvi iesaka pirmo reizi 19

Vaiņodes novadā šogad bija pirmais gads, kad pašvaldība aicināja novadniekus izvirzīt un ieteikt cilvēkus apbalvojumiem Valsts svētkos, informē deputāte Iveta Mame. Bija trīs nominācijas – Goda diploms, Atzinības raksts un Pateicības raksts.

Apbalvojumus nolēma piešķirt tiem ieteiktajiem cilvēkiem, kuri ar savu darbību skandina Vaiņodes vārdu tālāk pasaulē. “Aktivitāte bija pietiekami liela, ņemot vērā, ka šogad šāds notikums mums bija pirmo gadu,” piebilda deputāte.

Apbalvojumus saņēma biedrības “Volzbahs” pārstāvis Raimonds Bokums, kurš kalnu padarījis par iecienītu atpūtas vietu visu cauru gadu.
Novērtēts arī Mārītes Ramšas (Keiša) devums – viņa izdevusi grāmatu par Embūtes vēsturi. Ģimenes ārstei Ilonai Blumbergai, kurai ir pacienti ne tikai novadā, bet pie viņas brauc pat liepājnieki un no apkārtējiem novadiem, arī novērtēts viņas ieguldījums iedzīvotāju un novada labā. “Viņa arī kā novada pārstāve ir izvirzīta doties svētku pieņemšanā pie Valsts prezidenta,” norāda I. Mame.

Sumināts tika arī biju­šaisVaiņodes internātpamatskolas direktors Reinis Ulberts, deju pedagoģe Maira Strēle par tautas deju popularizēšanu un uzņēmēja – maizes un kūku cepēja – Ineta Zveja.

Sumināšana notika 16. novembrī Vaiņodes kultūras namā svinīgajā pasākumā par godu Latvijas simtgadei.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

njamm

Blumberga?Kas elementāri nepilda ģimenes ārstu zvērēstu neizpaust informāciju par pacientu veselības stāvokli?Jūs ko nopietni?

pirms 2 gadiem, 2018.11.21 17:08

ko?

Tu par to triperi? Bet to jau tu pats visiem izpļurkstēji....

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 10:16

Diemžēl

Iepriekšējā komentāra 100% taisniba. Tik daudzi ir šokā...dakterit attopies !

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 07:38

nu i nu!

te kāds ar absolūto dullumu kā pliks uz ielas danco!!
Attopies no sava grēka!!!

Lielākais ko sabiedrībai jāizdara - novērst bīstamāko ļaunumu un sērgu, lai negozējas vecie čekas darboņi, stukači, ziņotāji, šie vecie sargsuņi ir akačos aiztriecami....savādāk nekad nebeigsies kūdīšana, labāko noriešana, apmelošana pat psiholoģiska cilvēka iznīcināšana!! Mosties tauta!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 12:18

Milda

Daktere gan neko lieku nepļāpā, bet tur ir citi darbinieki, kuri to tik vien dara, kā izplata gan diagnozes, gan citu informāciju...bēdīgi, bet fakts...

pirms 2 gadiem, 2018.11.29 14:34

A.

kāpēc jansons un jurjevs netika apbalvoti???
Personīgi, šos "varoņus" aptaujā ieteicu par Latvijas vēstures iznīcināšanu un padoto diskrimināciju, tādi un līdzīgi sasniegumi vēl ir tikai pieminekļu draugam brigmanim...

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 12:53

A?

Vai tik te kaut ko nemuldies? Tā jau nemaz viens cilvēks nevarēja izvirzīt kādu...bet doma nav slikta

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 13:08

A. to A?

1. nav nolikuma ar cik balsīm akceptē pieteikumu.
2. ieteiktie bijuši mazskaitlīgā daudzumā bez skaitliska ierobežojuma
3. katrs ieteikums vērtējams un sniedzama atbilde par ieteikuma noraidīšanu adresātam.
4. šīs abas ieteiktās personas ar apšaubāmo darbību popularizējušas novadu visaugstākajos līmeņos, ar 13 zaudētām tiesas sēdēm, ar zaudētiem 2 AT spriedumiem, ar AT Judikatūras maiņu lietā, ar sev labvēlīgu ietekmi uz Liepājas tiesnešiem un zvērināta advokāta necienīgu pārvilināšanu.
Ar to jāsaprot, ka viņu kara murdziņus caurskatīja AT tiesneši pilnā sastāvā ( 12 !!!)
Viņu darbību kopums sasniedzis Vaiņodes vēsturē nebijušus - valstī augstākās varas ešelonus - MĪNUSS ZĪMĒ.
( Vardarbīgi un vienpersonīgi abi pārņēmuši personu privāto mantu, kuras bez īpašnieka atļaujas lieto un izmanto sadzīviski trešās personas!! utttjpr....
šis laika periods bijis izdevīgs, notikušas citviet tiesvedības ar labu spriedumu par personu mantas atrašanos sabiedriskā vietā un likumīgo piederības n e i z b e i g š a n o s, lūdzu, nav NERESPEKTĒJAMO.)

Apvienojaties saprātīgie, vēlams atturēties krist baudījumā!

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 22:26

Pelîte

Es lasu komentârus un domâju cik Jûs cilvêki esat nežêlîgi.Par ko Jûs varêtu runât, tikai ne pa mûsu laipno ,mîlo DAKTARI .Viņa adot visu sirdi un dvêseli savam darbam.nekad nav ateikusi vai pa dienu, vai pa nakti kad pazvani viņa vienmêr adbild.Tas ir mûsu Vaiņodes zelts.

pirms 2 gadiem, 2018.11.22 19:55

pamodusies

jau atkal sāk uzdarboties šī mistiskā A. persona. Apsveicu visus godalgotos! Katram jau ir kāds solis paslīdējis. šoreiz vienkārši Apsveiksim!

pirms 2 gadiem, 2018.11.23 08:39

beidz trīcēt

paslīdējušie soļi SVĒTO maisu virzienā?
Tādi tie neatmesti turpinās vēl šodien, nevēlas pa jaunam dzīvot ...

pirms 2 gadiem, 2018.11.23 11:30

beidz trīcēt

pat kāda apsveikšana apvienota saknē jau ar uzspļāvienu cilvēkam!!
pilnīgs degradāts ar nespēju savirknēt pēc svarīguma savas domas

pirms 2 gadiem, 2018.11.23 11:51

pasaka

kāds būtu juku miests bez mistiskās personas A....
.Tālav, taurē!!
Tak vienalga par vai pret kaut ko, bet modās un kājās lēca rindām, visbeidzot sasēdās nepieredzēti saliedēti.

pirms 2 gadiem, 2018.11.23 22:32

Cik var

Ņaudēt un pīkstēt,un sūdzēties.Tāpat nekas nemainīsies Vaiņodē,viss notiek tā kā tam jānotiek!
Un bija skaisti svētki,pilna zāle ar cilvēkiem,pozitīvām emocijām,ar safotografētiem kadriem(kaut kur no griestiem fotografētiem). Beidzot novada kultūras vadītāja sākusi strādāt,nevis tikai sargāt kultūras namu.Tā turpināt! Gaidam Vībiņos arī kādu kultūras pasākumu! Meklēja taču NOVADA kultūras vadītāju

pirms 2 gadiem, 2018.11.24 00:29

jāā...

Vismaz puse komentāru ir vienas personas gara darbi. Un lielākā daļa vaiņodnieku zin, kura persona tā ir :)))

pirms 2 gadiem, 2018.11.24 10:25

re stipra

un nedreb un atbild par katru savu vārdu!!!!!
ar jaudu izkrāso dievekļus pa sienām kā šķidrus puņķus, ko godam nopelnījuši, apslaukiet, lai neapkalst blāķī!!
to nosapņot nevarēja, ka uzprasīsies gļēvuļi pēc šādiem noformēšanas darbiem. Un tā tam būt ar šo 21.gadsimta iespēju !!!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.24 17:38

re stipra

ne tikai abi dievekļi padevušies mātēm gļēvi, bet arī personāžs, kurš uzsācis šeit komentārus ar viscienījamākā novada Cilvēka nomelnošanu!!

Lūdz Dievu, nomelnotāj, un uz ceļiem aprāpo apkārt novadam !!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.24 18:02

jāā...

...un pilns rubulis tai personai arī diez ko neizskatās. Laikam dzīvē trūkst piepildījuma, tāpēc jāizpaužas komentāros :)))

pirms 2 gadiem, 2018.11.25 11:26

ha! tam jāā...

aplauzies jau publiskajā, nu baigs skapis no stūra linčot un pačurāt...tu esi vairāk kā pusmuļķis. ko tad te atklāji kādu valsts un robežu nodevēju??....nemedī!!!
stāvi taisns par SAVU lietu
grāmatvedis komentāros un izskaitļotājs, stulbenis esi mīkstā pakaļa.
man pilnīgi nav problēmu par 100% atklātību, bet aiztaupu skauģiem pelēko vielu un greizsirdību, jo nekad tie nespēs iznākt gaismā, aiz ko nu raustīšanās kā urīnu nesaturošam . Pat bez taviem uzsvērumiem ir skaidrs visiem tekstu autors un CĒLOŅSAKARĪBA!!
ar ko un pret ko te peries?
Vai tiešām vairums ir grāvēju ne stiprinātāju. Pilna Latvija ar ākstiem un bauriem, kuri noliek K.Ulmani dēļ apvērsuma. Kāpēc? Tāpēc, lai sarkano ākstu darbības arī šodien neapmestu otrādi. Bet nav to apmetēju, viss salaists grīstē. No brīža, kad grupu Helsinki 86 savējie bāleliņi/ klanīklas vajā....

pirms 2 gadiem, 2018.11.25 14:37

Vaiņodē