Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes skolēni strādās ar modernākām tehnoloģijām 2

Eiropas Sociālā fonda līdzekļi dod iespēju Vaiņodes vidusskolā iekārtot modernāku datorkabinetu. Skolēniem tajā patīk.

Vecā datorklase ir pārtapusi, stāsta Vaiņodes vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Māra Tamuža. Kabinetam iegādāti portatīvie datori, izmantojot Eiropas Sociālā fonda finansējumu projektam "Atbalsta pasākuma ieviešana Vaiņodes vidusskolai bērnu un jauniešu sociālās atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā".

Tie pastāvīgi neaizņem vietu uz galda, bet tiek paņemti darbam. Katrs skolēns lieto noteiktu datoru, ko atpazīst pēc numura. “Viņi zina sava datora vietu un paši arī to sakārto,” saka M. Tamuža.  

Iepriekš šī telpa iekārtota ar humānās palīdzības mēbelēm, ko atsūtījusi bijusī skolniece Liāna Pečule no Holandes. Ar laiku tās nobružājušās, un tagad metāla kājām uzliktas jaunas virsmas. Par to parūpējusies SIA “Daiļrade Koks” mēbeļu ražotne.

Jaunās virsmas vēl smaržo pēc koka, ir tīras un spožas. Mēs uz skolas galdiem nerakstām, apgalvo 6. klases skolēni. Šī esot arī viņu pastāvīgā klases telpa, par ko paši atbild. Mums te patīk par simts, pat divsimts procentiem, apgalvo audzēkņi.

Kabinets vēl nav gatavs, norāda direktora vietniece. Pamazām tas pārtapšot par klasi, kur var notikt arī dažādu filmu demonstrēšana, prezentācijas un citas ar tehnisko ierīču pielietošanu saistītas aktivitātes.

Vietējie mēbeļnieki izgatavojuši virsmas arī galdiem un krēsliem gaitenī, kur skolēniem piesēst starpbrīžos.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zaķis

mazos plauktiņos, pirmajā bildē aiz muguras ;D

pirms 9 gadiem, 2011.02.15 07:38

Vaiņodes novadā