Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes novads kļūst par aktīvāko Latvijā 8

Visaktīvāk Eiropas eksāmenu kārtojuši Vaiņodes novadā – piedalījušies 5,4% iedzīvotāji! Tradicionāli Eiropas dienā, 9. maijā, ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts piedalīties „Eiropas eksāmenā”, kurā šogad piedalījās rekordliels skaits - 11 819  dalībnieki, pārstāvot visas Latvijas pilsētas un novadus. Ar prieku paziņojam 3 aktīvākos Latvijas novadus un pilsētas uz kurām ceļos pārsteiguma balvas 5 labākajiem eksāmena dalībniekiem no katras vecuma grupas – Vaiņodes novads, Rūjienas novads un Babīte, Eiropas eksāmena organizatoru komandas vārdā informē Liene Valdmane.

Vaiņodes novadā eksāmenā piedalījās 5,4% iedzīvotāju, Rūjienas novadā 5,36% iedzīvotāju un Babītē 3,5% iedzīvotāju.

Sveicam Vaiņodes novada uzvarētājus, jo īpaši - Vaiņodes vidusskolu:
5.-6.klašu grupā – Ričards Juzups, Artis Artūrs Dolbins, Anna Daukše, Nika Strēle, Kristena Balčus un Daniels Jurjevs. Daniels Jurjevs ir ieguvis maksimālo punktu skaitu – 50 punktus! Apbalvojam 6 dalībniekus, jo sakrīt iegūto punktu skaits.

7.-9.klašu grupā – Deniss Pumpurs, Artūrs Bublauskis, Anna Troika, Deivids Vaitkus, Jurģis Strēlis.
Vidusskolas grupā – Katrīna Strazde, Anna Elīna Roga, Agnese Tubīna, Elīna Eihlere, Agnese Barakauska.

Pieaugušo grupā – dalībnieku diemžēl nav.

Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš pēc Eiropas eksāmena rezultātu apkopšanas  akcentē: „Esam gandarīti par lielo skolu un pašvaldību skaitu, kas patstāvīgi veidoja Eiropas dienas pasākumus un stiprināja Eiropas dienas tradīciju – dalību Eiropas eksāmenā. Eiropas eksāmens ir iespēja  katram atzīmēt Eiropas dienu, pārliecinoties par savām zināšanām un uzzinot ko jaunu. Redzams, ka  mēs arvien labāk saprotam mūsu identitātes dažādās dimensijas – vietējā, valstiskā un Eiropas. Paldies visiem par dalību Eiropas dienas pasākumos un Eiropas eksāmenā!”

Par  svinīgās apbalvošanas norises laiku un vietu Vaiņodē atsevišķi informēsim.

"Eiropas eksāmenu" organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. 2016. gads ir trešais gads, kad notiek "Eiropas eksāmens", un pērn tajā piedalījās vairāk nekā 5000 dalībnieku. Šogad dalībnieku skaits pat vairāk kā dubultojies! Paldies vaiņodiešiem par dalību un zināšanām!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Uldis

Nīcieši, liepājieši, grobiņieši, vaiņodieši. Varbūt tomēr vaiņodnieki?

pirms 4 gadiem, 2016.05.11 19:24

dumisi

No vaiņodnieku stulbajiem komentāriem ne viens vien romāns sanāktu :)))

pirms 4 gadiem, 2016.05.12 20:18

Vaiņodnieks

Malači Vaiņodes skolēni , un kas teica ka Vaiņodē viss slikts? Skolēni pierādīja ka nav jāmācās lielpilsētā lai kaut ko sasniegtu. Liels paldies arī skolēnu vecākiem.

pirms 4 gadiem, 2016.05.12 15:40

inčūzis

piedalījās arī internātskolas audzēkņi, norādot savu skolu nevis faktisko dzīvesvietu, tādejādi palīdzot sasniegt Vaiņodei šo rezultātu. vismaz pusteikumā varēja viņus pieminēt...

pirms 4 gadiem, 2016.05.18 19:02

Pilnīgs sviests

Ar ko tad Vaiņodes novads tā izceļas!? Ar nodzertiem purniem un Egila Juzupa slikto attieksmi pret tiem,kas kaut ko dara?

pirms 4 gadiem, 2016.05.31 00:05

Izceļas

Izceļas ar vienmēr neapmierinātiem komentētājiem.

pirms 4 gadiem, 2016.05.31 11:47

neizceļas

uzturamie svietlaiži neizceļas rokas aizņemtas un no mutes pil ārā

pirms 4 gadiem, 2016.05.31 11:58

Vaiņodes novadā