Vaiņodes novada vadītājs Visvaldis Jansons ieskicē novadā darāmos darbus 41

Lai gan daļā pašvaldību jau lemts par budžeta sadali un noteiktas galvenās prioritātes, Vaiņodes novada domē gads iesācies ar darāmo darbu saraksta izveidi. Primāri lemts par izmaiņām štatos un likmēs, neaizmirstot pārskatīt arī darbus, kas jāturpina un kas vēl jāpaveic.

“Amatus kā tādus mēs nelikvidējām, vien samazinājām slodzes. Ne visiem, bet pāris vietām, kur redzējām, ka vajag,” skaidro Vaiņodes novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons. Lēmums pieņemts, balstoties uz to, ka samazinātas apsekojamās teritorijas. Līdz ar to darba likmes no 1 uz 0,7 mainījušās sētniekiem. V. Jansons gan atzīst, ka lielu ietaupījumu pašvaldības budžetam tas nedod, taču svarīgi, ka līdzekļi netiek pārtērēti.

Lemts arī par jaunu amata vietu – pašvaldībā turpmāk strādās finanšu speciālists. Šim amatam atvēlēta pusslodze. Darbā pieņemta arī vēl viena arhivētāja, kura strādās 0,2 likmes.

V. Jansons neslēpj, ka novada sāpju bērns vēl joprojām ir bijusī Vaiņodes internātpamatskolas ēka. Priekšsēdētājs atklāj, ka projekta ietvaros plānots īstenot kanalizācijas sistēmas pilnveidošanu. “Esam iesaistījušies projektā par uzņēmējdarbības veicināšanu – iesniedzām projektu par stacijas ēkas un laukuma pārbūvi. Pēc tam tur ir paredzētas septiņas darba vietas,” atklāj novada galva. 

Plašāk par Vaiņodes novadu lasiet "Kursas Laika" 21. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 41

filungs

jāsamazina par dūmiem mīkstajos krēslos!
sētniekiem samazināts?
Vienu dienu aizej sētnieka vietā, pat aiziet līdz tai vietai nevari.
no kādas vielas deputātiem dzimst šīs idejas?
laikā, kad puse krēslu un ofisgaldu iznesami no domes kabinetiem utalizācijai ( bez citu iegādes vietā)?
internātskolas likvidācija nesusi resursus jaunām štata vienībām domē?
neaizmirstaties, par neatbilstoša lieluma novada statusu un cik domes darbiniekiem ir reālā noslodze 8 stundu darbadienai? neskaitīt, neko nedarīšanu!!

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 10:12

kar,kar,kar

suņi rej, karavāna iet tālāk! no internātskolas mēbelēm apgādāts viss novads, kultūras nama jaunie saimnieki šiverē pa skolu kā savu kabatu un pievākuši pilnu namu, domes vadība varētu internātskolas kompleksu gudri pārdot vai izīrēt un iegūt pagastam labumu nevis ļaut izsaimniekot!

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 11:29

rak, rak, rak

nabaga cilvēciņi...

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 12:09

murdziņi

vai zināms, cik piebāztas ir pašvaldības?...Latvijas pašvaldībās 100 000 !!
Šo skaitu samazinās pašvaldību reforma, protams, vispirms KNAB izlasīs ar korupciju saistītos fruktus.
Kāda perspektīvā attīstība novadam, kurā pieļauta prasta skolas izlaupīšana un šī nesaimnieciskuma vīreļa runas ir personas, kuras klausās dīvainus murdziņus .......vai kaut viens spēj sevi savaldīt uz saprāta robežas? Kur morāle?

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 13:50

******

"Lemts arī par jaunu amata vietu – pašvaldībā turpmāk strādās finanšu speciālists."

Kāds finanšu speciālists??? Pašvaldībā finanšu komisijā strādā trīs finanšu speciālisti Jansons, Jurjevs un Mickus, ar šiem nepietiek?????

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 18:02

Tobis

Vai ta tie 3 nav isti gudri ka vajag ceturto finansitu ?

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 19:21

Bobis

kad izsludinās konkursu uz šo vietu?

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 20:56

dsab

nekad! visi radinieki un kaimiņi jau ir sastuķēti amatos un to vislabāk zinās Jansons, Mickus, Pāvils un Jurjevs.

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 21:57

super

Drīz Vaiņodes domē būs vairāk darbinieku, nekā Liepājas domē. Tāpēc ierosinu visiem pārcelties uz internātskolu. Tur ir daudz kabinetu, pietiks visiem un vēl varēs kādus pieņemt darbā. Mums ir jāpārsit Liepāja domes darbinieku skaita ziņā!

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 22:26

Tālāk jau nav kur

Vietnieks uz vietnieku un vietniekam vietnieks! Un visiem algas ap tūkstoti.Ko jūs tur reāli darat? Kāds labums no vietnieku vietniekiem. Sētnieks slauka sētu- rezultāts=tīra sēta, kurimātājs kurina = siltas telpas utt. Un to dara par vai zem minimālās algas.Bet ko dara vietnieku vietnieks? Saņem tik algu. Kur var redzēt reāli padarītos darbus?

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 23:09

te redzam

ko darīt, ja priekšniekiem pašiem trūkst zināšanu, tad vajag vietniekus, ja vietniekiem nav zināšanu, vēl vajag vietniekus, finansistus utt.

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 13:07

bukstiņš

savējo grēku maisu pavilkt vairs nekādi, jāgaida palīgos bumeranga spēriens

pirms 2 gadiem, 2019.03.06 20:20

Jautājums.

Kur var tuvāk iepazīties ar stacijas ēkas un laukuma pārbūves projektu un tajā paredzētajām darbavietām?

pirms 2 gadiem, 2019.02.22 11:05

vai ne?

vispirms korumpētie nodomi tiks saskaņoti firmu līmenī, pirms iepirkuma konkursa pēc zināmajām iestrādēm, pēc naudas aizņēmuma bankās un pēc štatu sadāvināšanas piederīgajiem....visbeidzot, tiks pavēstīts publiski par iztērēto naudas apjomu...apmēram tā jau entos gadus remontējam, asfaltējam, būvējam stadiniņu, grantējam, tirgojamies ar pašvaldības dabas resursiem i papūšat, straume lēnīgs!

pirms 2 gadiem, 2019.02.22 11:42

iedzīvotājs

V. Jansons neslēpj, ka novada sāpju bērns vēl joprojām ir bijusī Vaiņodes internātpamatskolas ēka.

Būtu labāk paklusējis. Tik vien prot kā nolikvidēt TO, ko kāds SMAGĀ DARBĀ izveidojis. Aivars Bērziņš un Reinis Ulberts ilgus darba gadus veltīja, lai izveidotu internātskolu. Ko Jūs visi deputāti izdarījāt? Nogrāvāt.

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 17:58

iedzīvotājs

precizēju, tekstā nogrāvāt domāts AIZSLĒDZĀT.

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 18:26

vainodniece

Būtu jāpadomā par majas aprūpes izveidošanu veciem,slimiem cilvēkiem!Nav kas pat maizīti atnes,malku sanes......Tas,ka viņi sēž pagastmājā vēl nevienam labumu nav atnesis un diez vai tādas ir viņu funkcijas.Ārzemēs viņi visu dienu skrien pa dzīvokļiem.....

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 18:28

Es

Kaut velns domē sēdošos liekēžus jel ātrāk parautu.nogrieziet tās algas sev, nevis reāli strādājošiem likvidējiet no katra kabineta pa pāris liekēžiem .tāpat patīrīt komunālos :speciālistus

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 18:35

Kar kar karam

Vaiņodes kultūras "vadītāji" kultūru bīda... viss tak var noderēt darbam...

pirms 2 gadiem, 2019.02.24 12:06

cilpojam

Jansonam daudzus izdevies atgriezt un noturēt vecajā elkturībā visplašākajā nozīmē, tiešām bēdīgi

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 10:22

Priekule

Tāds bardaks ir visūr, Priekules novads nav izņēmums atlaiž dārzniekus, šoferus, katlumāju operatorus, īsumā atlaiž reāli strādājošos, tajā pašā laikā pilna Dome ar liekēžiem.

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 17:58

www

Pa priekšu, lai vecais krabis aiziet pilnība pensijā, viņam sen laiks pensijā, vecs opis, kurš tik māk gudri ***, bet ne darīt! Sen bija laiks kādam citam pārņemt vadību, ne viss Jansonam vai Jurjevam, tas tāds pats, ar savu pamatskolas izglītību.....!

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 19:31

Www...

Domē apvērsums un izsijāšana vajadzīga ar visām padotajām instancēm. Savējie un paklausīgie sapulcināti pārsvarā, tādi, kas pretī nerunās un darīs ko liks. Cilvēki ar idejām un pieredzi nav vajadzīgi.

pirms 2 gadiem, 2019.03.04 15:06

laikam

algas izaugušas pašvaldībā algas piebriedušas tādos apmēros, ka vairs mājaslapā nevar publicēt.!!!

pirms 2 gadiem, 2019.03.01 11:44

celtnieks

Esmu strādājis vienā firmā, kas visu laiku uzvar konkursus Vaiņodes novadā. Zināt kā vini to izdara. Maksā Vainodes priekšniekam un šis tik ik pa laikam ziņo zem kādas summas japalien lai uzvarētu konkursu, jo viņs skatās kas pieteikusies parejie. Tapat esmu dzirdejis ka notiekot pašā dome konkursi uz kādu vietu. Tur par komisijās sēž radinieki, darba kolēgi, draugi un pat vistuvakie kaimini, kas izvērtē atbilstību amatam. Un tavu brīnumu, vienmēr viņi arī uzvar. Vai ne Jurjev, Mickus un Pāvil? kautko imitē ka konkursi, bet uzvarētajs skaidrs jau pirms tam, to tiesi pasakot uz aci, ka ja pieteiksies, tu uzvarēsi. Ari par so te ka atņem no algas ir smiekligi, bet varu pateikt dazus piemērus, kur radiniekiem izkārtoja vietu un palielinaja algu pat sešās reizes par to kas ieprieks strādaja. Tad mēs nedomajam ka ieekonomet. Ta tik turpinat.

pirms 2 gadiem, 2019.03.01 12:34

firmač

firmas sendien sadalījušas savā starpā pašvaldības un cita citai virsū nelien, piedalās konkursos kā fanotāji par saviem un tikai. firmu stārasts ir no SASKAŅAS, kuri savus asinsbrāļus šādi nobaro uz pašvaldību rēķina, to nedrīkst ne ZZS, ne TB LLNK, neviens jo jomu sadalījums strikti noteikts pie prezidenta ievēlēšanas, kur nekad neiztiek bez SASKAŅAS balsīm. Letiņ, paskaties uz tiem firmu pārbarotajiem kuņģiem. Letiņu izposta paši tautasbrāļi !!! Paskaties kā neēduši un kārni cilvēki ar bērniem iet uz bērnudārzu un sarunājas l a t v i s k i !!! Veco komunistu tango!! Viņi nejoko, nocērt līdz saknei................................

pirms 2 gadiem, 2019.03.01 20:12

stilīgi

raksta pilnajā versijā visas šī vīra prāta ārpusrezerves izšautas!! nu darbs projektu konsīlijam, lai sabīdītu viena vienīga cilvēka iegribas par skaistumkopšanas salonu ar septiņām darba vietām....!? Zārku fabrikas biznesiņu Valsts Kontrole aizklapēja. Ar skaistukopšanas biznesu točno Jūrmalas Truksnis ar visu zelta ķēdi nemoderns. Vaiņodē ieviesīs turku un arābu kultūras paražas. Aizdomas, vai Jansons nav beidzot izlasījis pirmo grāmatu savā dzīvē par haremu, baismīgs uzplaiksnījums. Tad nākošā reforma ar baznīcām, kad labi ieskrējies. Metat krust ne akmeņus, jānoskatās tas viss līdz beigām...

pirms 2 gadiem, 2019.03.01 22:01

zkzl

ziņotāju un komunistu zelta laiki !! Pat "atbrīvotāju" režīmā šie glumie parazīti nesazīdās labumus kā to dara patreiz uz lētticīgo rēķina.....parādiet man šodien vienu komunistu knapināmies no trūkuma!!! NAV!
Atrodiet vienu salagu ziņotāju no komunistiem izraidītu!!! NAV!
Kāpēc?
Tāpēc, ka komunistu nomenklatūra neizšķaidīta uz lētticīgo aitu rēķina pārpampusi no ideālā stāvokļa.
komunisti bija nepietiekošā daudzumā, lai paši par sevi noturētos. Nolādēti mūžos vazaņķi stukači, fīreri komunisti un pabiras tūpļlaiži.

pirms 2 gadiem, 2019.03.02 02:51

vēlētājs

Kaut ko ļoti svarīgu V. Jansona komanda ir zaudējusi, cilvēku cieņu un uzticību, te nedomāju viņa "Tūkstošniekus", bet lielu Vaiņodes sabiedrības daļu. Par naudu cieņu nenopirkt!

pirms 2 gadiem, 2019.03.02 12:02

totev

vareno trejsavienību JMJ nesatrauc cilvēku cieņa, bet novada "naudas maks"

pirms 2 gadiem, 2019.03.04 17:47

vai.vai.vai/

nu jau pagasts nonacis tik tālu,ka vairs setniekiem nepietiek ko samaksat

pirms 2 gadiem, 2019.03.03 17:55

Vaiņodē