Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes novadā labiekārtos parku un pagarinās ūdensvadu 3

Vaiņodes novada dome infrastruktūras sakārtošanai aktīvi raksta projektus un piesaista valsts un ES līdzekļus.

Vēl līdz ceturtdienai uzņēmēji var pieteikties Vaiņodes novada domes izsludinātajam projektu konkursam Elkuzemes dīķa rekonstrukcijai. Savukārt nupat noslēdzies konkurss Vībiņu parka labiekārtošanai Embūtes pagastā.

Tajā piedalījies viens pretendents, un novada projektu koordinators Oskars Zvejs provizoriski vērtē, ka tas varētu būt atbilstošs nosacījumiem. Šis projekts paredz iztīrīt parka dīķīšus, sakārtot dambjus, takas, ugunskura vietu, nelielu skatuvi un volejbola laukumu.

Ziema „iesaldējusi” Vaiņodes vidusskolas pagalma un vārtu pārbūvi. „Rekurzeme” jau rakstījusi, ka to veicošās firmas darbs izrādījās nepieņemams. Labošanas darbiem tikšot piesaistīts apakšuzņēmējs.

Savukārt izsludinātais konkurss par stadiona teritorijas rekonstrukciju un labiekārtošanu beidzies bez rezultātiem. Visu trīs pieteikušos firmu prasītā summa divas reizes pārsniegusi līdzekļus, ko dome varētu atļauties. „Būvniecības cenas iet uz augšu,” secina O. Zvejs.

Apstiprinājumu guvis vaiņodnieku iesniegtais projekts pašvaldības darba kapacitātes celšanai. Viens no 29 tūkstošu latu vērtā un ES pilnībā apmaksātā projekta mērķiem ir pārstrādāt novada teritorijas plānojumu.

Par no līdzšinējās Vaiņodes ūdenssaimniecības sakārtošanas pāri palikušajiem aptuveni 500 tūkstošiem latu tiks pagarināts ūdensvads un sakārtotas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Atsevišķs projekts iecerēts ūdens sistēmu rekonstrukcijai Vībiņos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zanders

To vainnodnieks

Tiek jau darīts, tuvākajā laikā jau aizsāksies kanalizācijas izbūve gandrīz visas Vaiņodes teritorijā. Tiks atjaunota jau esošā un ierīkoti jauni san.mezgli. ;)

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 10:36

vainnodnieks

ja jau ir uudens vads vajadzeetu arii kanalizaaciju kopeeju ieriikot, taadaa gadiiijumaa kur tad paliek visi tie noteuudenni no namsaimnieciibaam..piemaajas graavjos???varbuut tur pat zallajiem vajadzeetu pieveerst uzmaniibu, jo driiz jau liekas ka pa ielas malaas esossajim graavjiem kanalizaacijas uudenni tecces...

pirms 9 gadiem, 2011.01.05 15:49

pingvins

klimata uzsilšanas mazināšanai derētu sākt padomāt par pašvaldības dzīvojamo ēku renovāciju

pirms 9 gadiem, 2011.01.05 08:29

Vaiņodes novadā