Vaiņodes novadā būs virtuālais skrējiens

Vaiņodes novadā, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, lietderīgi un aktīvi pavadītu brīvo laiku, tiks organizēts virtuālais skrējiens. Tās būs virtuālas un atraktīvas sacensības, kuras notiks brīvā dabā. Trase nebūs marķēta un tai nebūs ierobežojumu. Trases garumu, vietu un laiku katrs dalībnieks izvēlēsies pats. Dalībniekiem pašiem sev jāsagatavo vēlamā garuma trasi, atbilstoši saviem spēkiem, vēstīts Vaiņodes novada mājaslapā.

2020. gadā plānoti 15 posmi, laika periodā no 10. februāra līdz 30. augustam. Lai piedalītos Vaiņodes novada virtuālajā skrējienā – jābūt Vaiņodes novada esošajam vai bijušajam iedzīvotājam.

Katrs var izvēlēties savu skriešanas, iešanas vai nūjošanas maršrutu. Jāizmanto kādu no sporta aplikācijām. Organizatori iesaka: “Endomondo”, “Sports Tracker”, “Adidas running app”, “Nike Run club”, “Runkeeper” un citas. Jāveic savu izvēlēto maršrutu un jānosūta ekrānšāviņu (screenshot) ar distancē uzrādīto laiku, distances garumu, datumu. Jānorāda arī savu vārdu un uzvārdu, sacensību grupu. Virtuālais skrējiens jāsūta uz WhatsApp tālruņa numuru 22014226 vai metodikis@vainode.lv. Sacensību rezultāti tiek reģistrēti elektroniski.

Sacensības notiks katru otro nedēļu, kad ikviens var veikt savu izvēlēto distanci un iesūtīt savu rezultātu. Vienā dienā var iesūtīt vienu rezultātu. Pēc paša velmes dalībnieki drīkst sūtīt savus foto un video uzņēmumus no skrējiena – pašportrets, dabas skati, skrējiena video fragmenti.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā