Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes novadā būs jaunas peldvietas 18

Nākamgad Vaiņodes novadā varēs izmantot labiekārtotas peldvietas pie Elkuzemes un Vībiņu dīķiem. Pie tiem atgriezīsies arī makšķernieki.

No Elkuzemes dīķa izrakām un izvedām 30 tūkstošus kubikmetru dūņu, stāsta SIA “Belss” attīstības direktors Kārlis Maulics. Šī firma Vaiņodes novadā izpilda divus projektus – labiekārto Vībiņu parku un dīķus Embūtē un Elkuzemes dīķa apkārtni Augustē. Kā apakšuzņēmēji piesaistīti SIA “Nīcas melioserviss”, kā arī ZS “Nodegas”, kas izved uz saviem laukiem dūņas. Pēc diviem gadiem tās būšot labs mēslojums.

Elkuzemes dīķa platība aizaugumu dēļ ir krietni samazinājusies, iepriekš atzina novada domes projektu koordinators Oskars Zvejs. Iztīrītā dīķa dziļums sasniegs četrus metrus. Rekonstrukcijas gaitā izveidos pludmali, atpūtas vietu, jaunu grants segumu, sakārtos vecās slūžas. Peldvietai varēšot piebraukt pa jaunu ceļu, būs autostāvvieta.

Atpūtas zona būs koncentrēta vienuviet, bet pārējā teritorija būšot pietiekami plaša makšķerniekiem. Par zivju krājumu atjaunošanu rūpēšoties pašvaldība. No rekonstruējamā dīķa tās ielaistas Varķu dīķī un varēs atgriezties, stāsta Vaiņodes domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons. Vībiņos firma sakopj trīs dīķus, bet tur darba apjoms esot mazāks. Abu projektu plānoto izmaksu summa kopā ir 71 tūkstotis latu, un V. Jansons teic, ka tā netiks pārsniegta.

Darbu izpildes termiņš abās vietās – 30. oktobris. “Nākamajā vasarā savā pludmalē uzvilksim Zilo karogu,” cer priekšsēdētājs.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Vietējais dzeks.

Hehe, mazās sādžas hakerītis. Kas pa murgu.. Te katrs raksta ko vēlas un kā vēlas, maz iedziļinoties tajā kā raksta.. šeit neviens neko nezin.. ir daudz labākas zivis ko ķert.. buča Tev.. :D

pirms 9 gadiem, 2011.08.10 14:20

laiks nu būtu tomēr noteikt mazo sādžas hakerīti,kurš ilgtermiņā šeftējas ar zagtu informāciju

pirms 9 gadiem, 2011.08.10 12:43

elektroniskā izsekošana tā kā krimināli sodāma!

pirms 9 gadiem, 2011.08.10 09:00

kā man patīk ka te vietējā vārna raksta.. tā kā pati ar kautko būtu labāka. ir jau ir zināms kas tu esi :)

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 16:00

piekrītu vietējam džekam,jo jūtama rūpe uz labām lietām,bet par tām debatēm,varbūt rast iespēju pa tēmai pakomentēt novada mājas lapā,varbūt izšķiltos labas lietas,jo cilvēki joprojām maz un reti pauž savu viedokli auditorijā.Lai mums viss izdodas !

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 12:05

elga

to vietējais dzeks

Tas taisnība, ka no iepriekšējās vadības nekā nebija. Bet neredzu, ko šī vadība darītu labāk. Nevar teikt, ka galīgi neko nedara, bet kaut kā nesanāk, tāds sētas līmenis. Diemžēl tavs teksts arī neliecina par īpaši augstu kultūras līmeni. Piedod par atklātību.

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 11:06

Vietējais dzeks.

to Attīstība

Teikšu tā, iepriekšējā vadība vispār neko nejēdza darīt, pirms tam kultūra vispār bija ierakta 6 pēdas zem zemes... tā ka nav ko pīkstēt.. galvenais piedalīties procesā vajag, ir daudzas iespējas kā Jums izpausties, bet ja esat izvēlējušies šo iespēju kā sēdēt šeit un stulbi pirst, tad esat pilnīgi lohi, ar vārdiem vārnai siers izkrita no mutes, tāpēc ar darbiem pierādiet ko variet.. :D prieks un laime Jums.. ;)

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 09:39

Vietējais dzeks.

to juhu
Nu Tu laikam dzīvo meža būdiņā un reizi gadā atskrien uz ciema centru lai izklačoties.. ja nejēdz ko raksti, ja vienkārši patīk kādam iekost, jo pats nejēdz pat olu uzcept, nelecies, bet dari... :D

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 09:34

Vietējais dzeks.

Atbilde to par attīstību 08.08.2011. 15:59:12

Teikšu tā, varētu būt apspriešanās, izspriešanās visa veida publikā, bet šā vai tā klabinātāji šeit netrūks. Saku pēc pieredzes, bija izsludināta publiskā apspriešanās par vienu projektu, atnāca, kā jūs domājat, 0, tieši 0... Tad kāda runa var būt par kaut kādu iedzīvotāju viedokli reālajā dzīvē, ja šeit esošie varētu izteikt savus viedokļus dzīvē, bet diez vai tas notiks... :)

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 09:30

Attīstība

Pie šīs vadības tiešām jāpriecājas, ka kaut kas vēl notiek - ka kāds vispār uz darbu pagastā atnāk. Ja atnāk, tad jāpriecājas, ja kaut ko dara. Ja dara, tad jāpriecājas, ka izdara līdz galam.

pirms 9 gadiem, 2011.08.08 22:42

juhu

Priekšsēdētājs domā ka tik sev kautko sagrābtu uz citu iestāžun reķinu, un ta ar dara citi padotie. Pa parastiem cilvēkiem viņi nedomā, ka tik pašiem kuņģi pilni.

pirms 9 gadiem, 2011.08.08 18:24

to par attīstību

godīgigi sakot,piegriezies,ka runā -priecājies,ka vispār kaut kas notiek.Vai vienreiz nebūtu jāsāk runāt par plānojumiem ko izlaiž publiskai pārspriešanai / debatēšanai,lai nepārtraukti neradītu iespaidu par kaut ko ārkārtēju kā nokritušu meteorītu,tad arī neuzrastos pārgudrie ar komentiem un pat ar prāta mērāmiem instrumentiem un sviestu!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.08 15:59

Par attīstību..

Kārtējais sviests pacēlies, priecājaties ka kaut kas vispār notiek. Bet ko nu te skaļi teikt... sēdiet klabinātāji.. :D

pirms 9 gadiem, 2011.08.08 14:36

Dakteris

Solītājs jau liels, bet solījumus nepilda!!! Galva viņam tāda!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 23:29

Nebaidieties

ne nu uzvilks to karogu, nekā. Nav jau pirmā reize, kad priekšnieks nāk ar skaļiem paziņojumiem, bet beigās parasti ir čiks. Solīja šovasar stadiona rekonstrukciju, estrādes būvniecību, skolas siltināšanu, Vienības un Alejas ielas asfaltēšanu, komunālās nodaļas darbnīcu rekonstrukciju, tirgus laukuma rekonstrukciju, domes ēkas pagalma pārbūvi, ūdens saimniecības 2. kārtas realizāciju, jumta nomaiņu internātskolas kopmītņu ēkai. Uzminiet, cik no šiem solījumiem ir izpildīti? Neviens.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 22:34

Nu nu

Priekšsēdētājs laikam domā, ka Zilais karogs ir vienkārši zilas krāsas karogs, ko var uzvilkt katrs, kam nav slinkums.

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 23:51

Vaiņodes novadā