Vaiņodes mēbeļnieki – „Zelta čiekura” laureāti 2

Nosaukti Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” laureāti. Nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību” balva piešķirtas SIA „Daiļrade Koks” Vaiņodes mēbeļu ražotnei. 

„Zelta čiekura” pasniegšanas ceremonija notiks 2011. gada 1. februārī, kas tiks paziņoti Gada balvas ieguvēji nominācijās „Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, „Par inovatīvu saimniekošanu” un „Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā”, kā arī godināti visi šo nomināciju laureāti un „Zelta čiekura” ieguvēji nominācijā „Par mūža ieguldījumu”.

„Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, un to pasniegs jau septīto gadu.
SIA „Daiļrade Koks” Vaiņodes mēbeļu ražotne izveidojusies par modernu, šodienas prasībām atbilstošu, konkurētspējīgu mēbeļu ražošanas uzņēmumu. Tas saviem pircējiem piedāvā aptuveni 30 dažādu pašu izgudrotu, konstruētu un izgatavotu mēbeļu modeļu.

Ražotnē ir bezatkritumu tehnoloģija, jo visas koksnes atliekas, kas rodas, izgatavojot pamatprodukciju – mēbeles, tiek izmantotas par izejvielu citu koksnes produktu, piemēram, brikešu ražošanai. Tikai mizas un nekvalitatīvo koksni izmanto siltumenerģijas ražošanai.

SIA „Daiļrade Koks” un tās Vaiņodes mēbeļu ražotne ir asociācijas „Latvijas Mēbeles” biedrs, sekmīgi sadarbojas ar nozares mācību iestādēm un zinātniskajām institūcijām. Ražotnē tiek nodrošinātas prakses vietas studentiem no augstskolām un profesionāli tehniskajām skolām, uzņēmums sadarbojas ar Nodarbinātības Valsts aģentūras Liepājas filiāli, nodrošinot prakses vietas un apmācot jauniešus un bezdarbniekus.

Edgars Treimaņa vadībā Vaiņodes mēbeļu ražotne ir kļuvusi par modernāko masīvkoka mēbeļu ražotni Kurzemes reģionā, kā arī vienu no spēcīgākām mēbeļu ražotnēm Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zzz

ne tikai Rīgā, bet arī Vaiņodes daiļrades priekšnieki barojas...

pirms 10 gadiem, 2010.12.23 15:06

:)

..un vēl var piebilst, ka Vaiņodes cehs ir tas, kas uztur to trekno šušaru kantori Rīgā.

pirms 10 gadiem, 2010.12.22 15:30

Vaiņodes novadā