Vaiņodes kultūras namu pagaidām uz trim mēnešiem vadīs Daiga Tihomirova 9

Jūnija izskaņā amata vietu Vaiņodes kultūras namā atstāja Sarmīte Volkova. Vaiņodes novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons skaidro, ka atlūgumu S. Volkova iesniegusi pēc pašas vēlēšanās, domē tas pieņemts un tūdaļ meklēts risinājums, lai kultūras dzīve Vaiņodē neapstātos. Trīs mēnešu līgums par kultūras jomas kūrēšanu noslēgts ar Daigu Tihomirovu, kura nu ir Vaiņodes kultūras nama metodiķe.

“Tūlīt pēc Jāņiem Sarmīte Volkova uzrakstīja atlūgumu. Šis nebija pirmais atlūgums, bija pirms tam vēl. No darba atbrīvojām uz pašas vēlēšanos,” situāciju skaidro domes priekšsēdētājs. Tā kā Vaiņodē dažādi kultūras pasākumi bija saplānoti jau krietnu laiku uz priekšu, bijis nepieciešams atrast cilvēku, kurš varētu tos īstenot un uzraudzīt to norisi. Uz trim mēnešiem noslēgts līgums ar vaiņodnieci Daigu Tihomirovu, kura līguma periodā iecelta kultūras nama metodiķes amatā.

Par to, vai D. Tihomirova pēc līgumā noteiktā termiņa beigām varētu tikt iecelta par kultūras nama vadītāju, priekšsēdētājs teic: “Redzēsim pēc trīs mēnešiem. Pirmais mēnesis aizritēja labi. Ja domes sēdē viņas kandidatūru apstiprinās kā atbilstošāko, tad tā varētu notikt. Šis bija tāds pagaidu variants.”

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 15. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vērotājs

Kaut nu Daiga būtu pa prātam Vaiņodes deputātiem. Izskatās,ka beidzot ir cilvēks, kas spēj ne tikai gudri runāt, bet arī reāli darboties.

pirms gada, 2019.08.18 09:06

sīcis

lai sokas!
embūtnieku lielā pārstāvniecība pašvaldībā norāda uz sovhoza "Vaiņode" spēcīgu kadru izsīkumu, otrkārt, līdera pašizblamēšanās vainagojusies ar vājprāta apmēra neuzticēšanos mājniekiem..

pirms gada, 2019.08.18 13:57

Vaiņodniece

Daiga būs malacis idejas viņai ir. Cerams ka neviens Jurītis viņai galvu negrozīs un ļaus strādāt un deputātiem vairāk darīt savu darbu un ja balso tad atklāti lai cilvēki zin. Nevis lai par visu vainīgs priekšnieks vairāk attiecas uz deputātiem. I. M. S. G. S. K.

pirms gada, 2019.08.19 16:39

Diemžēl

Deputātiem tā īsti nav nemaz saprašanas, ko nozīmē darbs kultūrā. Ka tas nav - sapucēties un pagrozīties pa priekšu pasākumā

pirms gada, 2019.08.21 17:46

Rektors

Vai tad šinī amatā izglītībai nav nekādas nozīmes. Salda mēle jau vienmēr bijusi kapitāls.

pirms gada, 2019.08.20 17:47

Docents

"visos laikos bijis kapitāls". Pagaidām raksta tik komentārus

pirms gada, 2019.08.20 18:21

lektors

nu nē tak. kad tas tā ir bijis Vaiņodē? vajag tad, kad rīko konkursus acu aizmālēšanai!

pirms gada, 2019.08.20 21:41

Zinu

Vaiņodē ne izglītībai, ne pieredzei kultūras darbā nav nozīmes. Pagājušā gada konkursā bija kandidatūra, bet nedodot pat iespēju sevi pierādīt darbā, deputāti cilvēku izbrāķēja. Un atrunas bija smieklīgas.
Varbūt Daigai salda mēle, bet darbus dara, ar cilvēkiem prot kontaktēties. Lai viss iecerētais izdodas!

pirms gada, 2019.08.21 17:41

noteikti par kvalitatīvu

kultūras pieejamību, proti, organizēti reisi braucieniem uz tiem - Liepāja, Rīga, Tallina, Varšava, Viļņa, Klaipēda un citviet, kuriem jābūt savlaicīgi publiski ZINĀMIEM, noreklamētiem visām iedzīvotāju grupām, uz šādas iestrādes pamata veidot izpēti pieprasījumam pacelt kvalitāti..

pirms gada, 2019.08.27 12:02

Vaiņodes novadā