Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes kultūras namā mainīs apgaismojumu 7

Vaiņodes kultūras namā šomēnes plānota sadales skapju un prožektoru nomaiņa, šonedēļ raksta laikraksts "Kursas Laiks".


Vēl no padomju laikiem mums bija palikuši vecie sadales skapji. Tikko esam iegādājušies jaunus un mūsdienīgus, mainīsim arī skatuves apgaismojumu un slēdžus, saka Vaiņodes kultūras nama vadītājs Vilnis Ludviķis un pastāsta, ka šābrīža skatuves apgaismojumu, kas patērē ļoti daudz, aizstās astoņi jauni prožektori.


Tehniskajos darbos kultūras nama vadītājam palīdzēs novada galvenais elektriķis Viesturs Legzdiņš. Apgaismojuma elementu nomaiņa un elektrības ietaupījums, ko tā sniegs, kultūras namam būs liels atspaids, jo tur ik dienu darbojas vairākas apvienības – novada jauktais koris, jauniešu roka koris "Fusion" un tikko gadu nosvinējušais amatierteātris "Kuratieši".


To, cik apmeklēti būs pasākumi Vaiņodes kultūras namā, tā vadītājs iepriekš nevar prognozēt: "Citreiz ir pilna zāle, bet ir reizes, ka pat uz bezmaksas pasākumu ierodas tikai padsmit cilvēki," saka V. Ludviķis.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

gaismiņš

Cik es sapratu no raksta, tad visus administratīvos, juridiskos, finansiālos un montāžas darbus veiks Vilnis, bet tehniskajos tikai palīdzēs Viesturs...?
Domājiet ko rakstāt !
Mans domāt, ka Viesturs visu tehnisko izdarīs, bet Vilnis sponsorēs un morāli atbalstīs.

pirms 5 gadiem, 2015.04.05 20:33

nu ja

Ne jau nu gluži Vilnis sponsorēs bet tas notiks par pagasta līdzekļiem.....

pirms 5 gadiem, 2015.04.05 21:36

gaismiņš

es ne jau par faktu, bet pa žurnaļugu rakstu, nu nemāk rakstīt, vai filtrēt faktus.

pirms 5 gadiem, 2015.04.05 21:42

nu ja

Tas sen skaidrs - Purmīšu līmenis:)))

pirms 5 gadiem, 2015.04.06 00:20

Purmīšu līmenis

Purmīšu līmenis ir Egilam Juzupam.

pirms 5 gadiem, 2015.04.08 19:28

ko?

nu tak! par iebraukšanu Vaiņodē - no šiem iekasēt iebraukšanas maksu,par nesaskaņošanos ar vietējo cenzūru-nodurt. Nepieciešamas arī arestēšas telpas...utt.

pirms 5 gadiem, 2015.04.06 10:49

ko?

kā būtu ja projekti rullētu ,vai kāds pieminētu ,ka iegūluši padomju laikos?

pirms 5 gadiem, 2015.04.06 12:18

Vaiņodes novadā