Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes ģimenes izmēģina pavadīt vakaru aktīvā gaisotnē

Lai rudens vakari nebūtu tik gari un netiktu pavadīti tikai pie TV ekrāniem, 3. un 4. klases audzinātājas Baiba Auguste un Kristīne Pāvila nolēma sarīkot savu klašu skolēnu un ģimeņu aktīvu atpūtu- sporta pēcpusdienu, informē Vaiņodes novada domes darbinieki.

Pasākums bija apmeklēts, vairums bērnu bija kopā ar ģimenēm – sporta nodarbībās piedalījās ne tikai vecāki, bet arī brāļi un māsas, pat vectētiņi. Visa pasākuma garumā valdīja draudzība un jautrība, un neliels sacensību gars, jo šoreiz neviens nebija nācis cīnīties par uzvarētāju vietām, bet gan izkustēties un kopā aktīvi pavadīt laiku.

Palīdzību sporta pēcpusdienas organizēšanā neatteica sporta skolotājs Arturs Blumbergs, kurš bija sagatavojis 6 stafetes, kā arī ''iesildīšanās'' un ''atsildīšanās'' vingrinājumus. Paldies arī skolēniem, kuri palīdzēja sacensību organizēšanā un iemūžināšanā- Diānai Pumpurei,  Annikai Mickus, Laimai Mangaudei, Santai Taujēnai, Sintijai Mamei, Sintijai Plāsei, Jurģim Strēlim, Samantai Haļutai.

Pēc sacensībām katrs saņēma no audzinātājām pateicību par piedalīšanos un cienājās ar kopīgu kliņģeri.

Abu klašu skolēni un viņu vecāki pozitīvā noskaņojumā devās izbaudīt brīvdienas.

''Paldies vecākiem par atsaucību. Uz turpmāko sadarbību!'' saka Baiba Auguste un Kristīne Pāvila.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā