Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes bērnudārzs "Zīlīte" mazajiem vaiņodniekiem kļuvis par šauru

Vaiņodes pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Zīlīte” audzēkņu šajā mācību gadā ir tik daudz, ka nācies domāt, kā nodrošināt pienācīgu apmācību visiem. Telpas bērnudārzam ir tik lielas, cik ir, tāpēc pieņemts lēmums vecākos audzēkņus jeb sešgadniekus pārcelt uz Vaiņodes vidusskolas telpām.

Šogad sešgadnieku jeb skolas sagatavošanas grupā zinības apgūst 26 bērni. Tā ir ļoti liela grupa, un tas bijis viens no iemesliem audzēkņus apmācīt Vaiņodes vidusskolas telpās. Tās direktors Zigmunds Mickus vērtē, ka bērnudārza grupiņas pārvietošana uz vidusskolas telpām bijis loģisks un labs lēmums.

PII “Zīlīte” vadītāja Irina Jonuša par jauno situāciju šajā mācību gadā stāsta: “Mums iet labi, bet drusku neierasti. Citādāk nekā līdz šim. Ir jāpierod, ka viena grupiņa ir citur. No bērnu viedokļa – viņi ir ļoti priecīgi. Viņiem patīk, ka viņi ir skolā, pie lielajiem. Viņi vecākiem stāsta – es eju skolā!”

Vaicāta, vai bērnudārzā netrūkst pedagogu un tehnisko darbinieku, I. Jonuša atbild, ka problēmu nav. Vislielākās grūtības esot ar pedagogu specializāciju. Piemēram, “Zīlītei” grūti bijis atrast mūzikas skolotāju, jo nepieciešama ne vien pedagoģiskā, bet arī muzikālā izglītība.


Plašāk lasiet "Kursas Laika" 15. novembra numurā!

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā