"Vaiņodes bekona" apgrozījums pērn pieauga par 20,3%

Cūkkopības uzņēmuma "Vaiņodes bekons" apgrozījums  pagājušajā gadā bija 4,851 miljons eiro, kas ir par 20,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 2,697 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

"Vaiņodes bekona" gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn kompānijas finanšu rādītāji būtiski uzlabojās, jo strauji pieauga produkcijas realizācijas vidējā cena, vēsta LETA.

Tāpat "Vaiņodes bekona" finanšu rezultātus 2019.gadā būtiski uzlaboja peļņa 1,4 miljonu eiro apmērā no meitassabiedrību kapitāldaļu atsavināšanas māteskompānijai "Vaiņode Agro Holding".

2020.gadā kompānija plāno turpināt uzlabot ražošanas efektivitāti, kā arī ieguldīt cūku fermas tehnoloģiju atjaunošanā.

"Vaiņodes bekona" apgrozījums 2018.gadā samazinājās par 14,8% - līdz 4,032 miljoniem eiro, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga gandrīz četras reizes - līdz 777 081 eiro.

Kompānija "Vaiņodes bekons" reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3,463 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir "Vaiņode Agro Holding", bet patiesais labuma guvējs ir likvidējamās "ABLV Bank" līdzīpašnieks Ernests Bernis. Kompānijas pamatdarbības veids ir cūkkopība.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā