Vaiņodē veidos Slavas zāli

Vaiņodes sporta halles priekštelpā turpmāk tiks atvēlēta vieta pagasta izcilāko sportistu atribūtikai – tiks veidota Slavas zāle. Tajā kā pirmie uzņemti handbolisti Andris Skapsts un Haralds Zeidmanis. Viņi tika sveikti pagasta tradicionālajā Sportistu ballē.

Vaiņodes sporta metodiķis Gunārs Jansons Slavas zāli iecerējis sporta halles priekštelpā, kur būs vitrīnas ar krekliem un bildēm. Viņaprāt, tā varēs atcerēties pagasta labākos sportistus, par kuriem jaunie nemaz nezina.

“Esmu pārsteigts un pagodināts. Man tas ir liels pārsteigums, ka Gunārs Jansons ir sasparojies un izdomājis šādu Slavas zāli. Mēs kad sākām spēlēt, sporta halles vēl nebija. Trenējāmies sporta skolas zālē, kas bija volejbola laukuma lielumā,” atminas A. Skapsts. “Ir, ko padomāt,” piebilst H. Zeidmanis.

A. Skapsts Slavas zālei dāvinājis kreklu, kurā spēlējis, kad Latvijas izlase Rīgā uzvarējusi Baltijas jūras valstu sporta spēlēs. H. Zeidmanis stāsta, ka viņš savu kreklu “Celtniekā” ieguvis no Arno Heinrihsona, bet pēcāk viņa numurs nonācis A. Skapstam. Abi tagad dzīvo Rīgā, bet viņu lielākais sasniegums karjerā ir sestā vieta PSRS augstākajā līgā “Celtnieka” sastāvā, iegūts arī PSRS arodbiedrību čempiona tituls. H. Zeidmanis divus gadus profesionāli spēlējis Somijā.

Vasarā Slavas zālē uzņems Vācijā spēlējošos handbolistus Armandu Uščinu un Juri Bunku.

Vaiņodes Sportistu ballē tika godalgoti arī pagasta sporta sekciju vadītāji. Par labiem panākumiem sumināja basketbolistes, tika pieminēts labais starts Liepājas rajona pilsētu, pagastu un novadu spartakiādē, bet Ilze Jansone tika apsveikta dzimšanas dienā.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā