Vaiņodē siltinās pašvaldības ēkas 9

Burtiski pēdējā brīdī Vaiņodes novada domei izdevies tikt pie siltināšanas projekta realizācijas. Līdz gada beigām pie jauna izskata tiks četras pašvaldības ēkas.

Ar otro piegājienu Vaiņodes novadā beidzies atklātais konkurss "Pašvaldības ēku renovācija atbilstoši augstiem energoefektivitātes standartiem, izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus un izstrādājumus".

Pirmajā reizē uz izsludināto iepirkuma konkursu neviens nepieteicās un dome koriģēja projekta izmaksas, stāsta novada projektu koordinators Oskars Zvejs.

"Zaļais" iepirkums, kas paredz celtniecībā izmantot videi draudzīgus materiālus, devis lielāku cerību, ka projekts gūs atbalstu no finansētāja –Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta.

Projekts paredz, ka tiks siltinātas četras pašvaldības ēkas – novada domes ēka, Vaiņodes vidusskola, Embūtes pagasta pārvaldes ēka un kultūras un sporta nams Vībiņos.

Ģenerāluzņēmējs būs SIA "Belss", kuras uzvaru konkursā nupat apstiprinājis Iepirkumu uzraudzības birojs.

Projekta kopējās izmaksas ar PVN ir vairāk nekā 565 tūkstoši latu. Šī summa pārsniedz iepriekš plānotās izmaksas – aptuveni 463 tūkstošus latus, tāpēc būs jāizdara korekcijas līgumā ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumentu. Taču tā atbalsts 85 procentu apmērā tiks rēķināts pēc sākotnējās summas, kas lielākas izmaksas prasīs no pašvaldības kases.

Ēku siltināšanas darbi sāksies jūnijā, un tiem jābūt paveiktiem līdz 1. decembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Varbūt

Ar Vaiņodes būvbrigādi te vispār nav nekāda sakara.

pirms 9 gadiem, 2012.05.29 23:31

zeltīte

Ļoti atvainojos,ja kādu esmu aizskārusi, bet manā komentārā runa iet par Vaiņodes pagasta būvbrigādi.

pirms 9 gadiem, 2012.05.27 08:11

Varbūt

Cienījamā Zeltīte, par šādiem izteikumiem var iekulties nepatikšanās par neslavas celšanu, jo SIA "Belss" tas var nepatikt.

pirms 9 gadiem, 2012.05.26 09:36

zeltīte

Gribu tikai piebilst tam -Varbūt-komentētājam.Ja cilvēks ir nedzērājs, tad tai slavenajā būvbrigādē nav ko darīt, jo tur ir paradums šķidrumu lietot ar diezgan palieliem grādiem.Vai nu jākļūst par dzērāju, jeb Vaiņodē darbu neatrast.

pirms 9 gadiem, 2012.05.25 15:27

Varbūt

Būvniekiem varbūt kādi palīgstrādnieki ir vajadzīgi. Tā mēdz būt. Nekaries vēl. Painteresējies.

pirms 9 gadiem, 2012.05.25 09:32

Ja nemaldos, tad Eiropas naudu nevar mainīt pa pozīcijām, ja siltināšanai, tad siltināšanai, ja zemniekiem, tad zemniekiem un utt

pirms 9 gadiem, 2012.05.24 14:36

Paldies

Liels paldies Vaiņodes domei un tās priekšniekam par sapratni un jaunu darbavietu radīšanu novadā.Pagasta ilggadējs iedzīvotājs var būt tik laimīgs, ka jāmeklē gluži vai cilpa ,ko uzmest kaklā.Urā!!!

pirms 9 gadiem, 2012.05.24 12:48

Vaiņodē