Vaiņodē notiks nometne Latvijā un ārvalstīs dzīvojošajiem latviešu bērniem 2

Uzlabot latviešu valodas prasmes, veicināt savstarpējo komunikāciju, attīstīt interesi par Latvijas vēsturi un kultūru, ļaut praktiski iemēģināt roku animēšanas procesā, kā arī radīt draudzīgu gaisotni, kopīgi sportojot un atpūšoties – ar šādu mērķi no 25. jūnija līdz 1. jūlijam Vaiņodē norisināsies radošā vasaras nometne ''Inovators'', kas paredzēta Latvijā un ārvalstīs dzīvojošajiem latviešu bērniem.

"Šī gada nometnes dalībnieku kopējais skaits ir 44 bērni – vecumā no 8 līdz 14 gadiem. Latvijā dzīvojošo bērnu grupiņa šim aizraujošajam piedzīvojumam jau ir nokomplektēta, taču, runājot par ārzemēs dzīvojošajiem latviešu bērniem, savu dalību nometnei jau pieteikuši pārstāvji no Spānijas, Krievijas, Lietuvas, Islandes un Skotijas, tomēr 8 vietas vēl ir brīvas! Tāpēc aicinām – varbūt arī Liepājā dzīvojošiem ļaudīm ir kādi radu vai draugu bērni, kas ikdienā dzīvo ārzemēs, bet ap Līgo svētku laiku jau skolas mācību gadu ir pabeiguši un viesosies Latvijā? Ja tā, tad šos bērnus ar lielu prieku gaidām radošās nometnes ''Inovators'' dalībnieku pulkā!", iedrošina nometnes vadītāja Inta Znotiņa.

Dalība nometnē ir bez maksas. Bērnu vecākiem jānodrošina vien dalībnieku nokļūšana no viņu dzīvesvietas līdz nometnes vietai un atpakaļ.

Nometnes vadītāja ir pārliecināta: "Neviens no bērniem dalību šajā nometnē noteikti nenožēlos – tajā būs daudz aizraujošu aktivitāšu! Programmā paredzēta latviešu tautas un literāro darbu lasīšana, kā arī animācijas filmu veidošana, kas sevī ietver scenārija, leļļu un fonu izstrādi, filmas skatu fotografēšanu, skaņas ierakstīšanu un montāžas darbus. Tāpat skatīsimies Latvijā jau tapušās animācijas filmas un spēlfilmas, dosimies pārgājienā uz Lielbātas avotu un Volzbaha kalnu, kopīgi sportosim un piedalīsimies dažādās citās brīvā laika aktivitātēs. Viss šis, protams, notiks zinošu un atraktīvu pedagogu vadībā. Būs jautri!"

Detalizētāka informācija par nometnes pieejama sociālo tīklu lapās: www.facebook.com/nometneinovators un www.draugiem.lv/inovators

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ha ha

Vaiņodē notiks nometne :))) izcili gramatiski pareizi !!!

pirms 3 gadiem, 2017.05.02 18:17

nezinītis

Interesanti gan kur bija izsludināts,ka būs nometne un ka var pieteikties?

pirms 3 gadiem, 2017.05.05 05:29

Vaiņodes novadā