Vaiņodē notiks Jautrais vasaras pasākums 7

Sestdien, 3. augustā, pulksten 11 Vaiņodē, laukumā pie Senlietu krātuves, sāksies Jautrais vasaras pasākums kopā ar muzikantu Gundaru Plānicu, Vaiņodes un Skrundas pašdarbnieku kolektīva teātra izrādi "Pārdotie smiekli".

Pēc izrādes notiks konkursa "Vaiņodes novada sakoptākās sētas 2019" uzvarētāju apbalvošana, vēstīts Vaiņodes novada mājaslapā.

Senlietu krātuvē būs iespēja iepazīties ar Rutas Legzdiņas radošo darbu un kolekcionāra Viestura Legzdiņa "Mērkaķīšu izstādi".

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ej nu

Kur ir nolikums par Sakoptāko sētu? Kad tad bijāt okšķerēt sētu bez manis, ko?

pirms gada, 2019.07.30 10:40

Hā hā

Kāds tev nolikums, Vaiņodē tik viss pēc ........... iegribas. Zīlē nu.......iebrauks vai neiebrauks.

pirms gada, 2019.07.30 23:25

Domā

Ko tur daudz minēt un kašķēties!? Vienkārši jādodas izbaudīt sestdienas sākums - vispirms tirdziņš, pēc tam pasākums. Un tad jau redzēs kā tur būs. Noteikti iešu velreiz paskatīties izrādi....

pirms gada, 2019.08.01 08:21

iečukstiet Jansonam ausī..ka

Ceturtdien, 1.augustā stājas spēkā grozījumi Valsts kontroles likumā,VK būs tiesības sākt zaudējumu piedziņas procesu pret vainīgajām amatpersonām, kuras radījušas zaudējumu novada kasei..
Mūsu gadījumā tas nozīmē, ka Jansona nelikumīgās darbības pret darbiniekiem, izraisot tiesvedības trīs gadu garumā, par kurām maksāts no budžeta lielas summas.
Pašvaldība zaudēja visas trīs līmeņa tiesvedības un maksāja vinnētājam, bet turpināja nesaimnieciski šķiesties ar naudu pārsūdzēja Augstākajā Tiesā un divreiz zaudēja arī AT. Tā kā kopsummā pašvaldības nauda notriekta divos virzienos - tūkstošos, tad nu ko, Janson, smejies kaut gar zemi gāžoties... zaudējumi četru gadu griezumā būs jāatmaksā pašvaldībai atpakaļ no kabatas !!

pirms gada, 2019.08.01 10:54

mīlis

mērkaķu kolekcija katra vaiņodnieka artava jo kā sāpi piecietuši kaprīzaino elektriķi tāpēc par tonnām šurpu turpu nobraukāto domes beznzīnu šodien vari iedzert vecīt šampīzeri

pirms gada, 2019.08.03 10:56

A.

Pozitivais šajā vietā vairāk kā ūdens Lielbātas avotā!
Bet esam vienīgie, kuri tik ļoti ilgi apmierināti ar padomju laiku metodoloģiju... tā nocērt idejas saknē.
Tāpēc spēka, izturības un laba vēlējumi režisorei un viņas trupai!!

pirms gada, 2019.08.06 12:24

Vaiņodes novadā