Vaiņodē labiekārtošanas projektus iesniegt nesteidzas 3

Līdz 3. maijam vaiņodnieki var iesniegt projektus konkursam "Sabiedrība ar dvēseli". Šī ir pēdējā iespēja to realizācijai piesaistīt Nīderlandes Karaliskās Viršu biedrības līdzekļus.

Līdz šim par konkursu ir interesējies tikai viens cilvēks, bet konkrētu iesniegumu nav, atklāj Vaiņodes novada domes projektu koordinators Oskars Zvejs.

Parasti projektu iesniedzēji sarosoties termiņa beigās, un O. Zvejs cer, ka vaiņodnieki arī šogad izmantos iespēju labiekārtot kādu savas vides stūrīti.

Vaiņodes novada domei šis ir trešais – pēdējais – sadarbības gads ar "Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij" (KNHM), kas savu līdzdalības likmi pakāpeniski samazina. 2010. gadā nīderlandieši projektu realizēšanai piešķīra līdz tūkstotim eiro, pērn – 500. Tos izmantojot, katru gadu Vaiņodes novadā tika realizēti pieci vides labiekārtošanas projekti.

Jau ziņots, ka pērn Vaiņodē tika atjaunots futbola laukums pie daudzdzīvokļu mājām un lapene bijušās slimnīcas parkā. Augustē ūdenstorni nomainīja ar spiedkatlu, bet Vībiņos ierīkoja autobusa pieturu un bērnu rotaļu laukumu.

Šogad konkursa nolikums katram projektam paredz 400 eiro atbalstu. Projekta tāme var sasniegt tūkstoš eiro, un pārējos 600 eiro naudas vai konkrētas palīdzības veidā segs novada dome.

Vaiņodes un Vībiņu bibliotēkā un novada domē interesenti var iepazīties un smelties idejas no materiāliem par KNHM pieredzi visā Latvijā.

Sīkāka informācija novada domē pie O. Zveja vai piezvanot pa tālruni 63464500.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tai

bijušajā slimnīcā vajag jaunu lapeni, jo tā pagājušā gada celtā jau laikam brūk kopā.Tāds paskats paveras braucot pa Raiņa ielu.Vai nu tas projekts nekam nav derējis, vai celtnieki, jeb pārāk daudz bijis apmeklētāju-bamšļotāju...

pirms 9 gadiem, 2012.04.28 14:46

Osi,vai d/dz mājas ārdurvju nomaiņa pēc E standartiem,gūtu atbalstu?

pirms 9 gadiem, 2012.04.24 16:35

Vaiņodē