Vaiņodē gaida "Vasarīti" 2

Jau trešo gadu pēc kārtas, Vaiņodes aktīvo jauniešu grupa organizē ikgadējo aktīvās atpūtas pasākumu "Vasarītis", kas šogad notiks 27.jūlijā, Vaiņodē, pašā Vaiņodes centrā.

Pasākums notiek sadarbībā ar Vaiņodes novada domi.

Pasākuma laikā ikviens varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, gan komandu, gan individuālajās. Savukārt, tiem, kuri nepiedalīsies aktivitātēs, būs iespēja to visu vērot no malas un atbalstīt dalībniekus. Pasākuma laikā notiks arī, nu jau Vaiņodē populārās orientēšanās sacensības „Skrējiens pēc čipsiem”, kurā varēs piedalīties jebkura vecuma, sešu cilvēku komandas, kam būs iespēja cīnīties par aktīvākās komandas titulu un balvām.

Dienas aktīvās daļas turpinājumā notiks spēka trīscīņa, kurā ikviens varēs pārbaudīt savus spēkus trīs dažādās disciplīnās. Pulksten 18:00 skatītājus priecēs izdekorēto transporta līdzekļu parāde, kurā piedalīties aicināts ir ikviens, kurš ikdienā pārvietojas ar kādu no transporta līdzekļiem. Nav svarīgi vai tas būtu velosipēds, automašīna vai skrejritenis, jāliek lietā savs radošums un jāizdekorē savu transporta līdzekli, pēc iespējas oriģinālākā  veidā, jo oriģinālākās idejas autors tiks pasludināts par konkursa uzvarētāju.

Pulksten 19:30 ieradīsies, jau ikgadējās pasākuma „naglas” – motobraucēji ar Stunt & Drift šovu. Vakara daļa tiks atklāta ar koncertu, kurā piedalīsies grupa „Diena Bez Pārtraukuma”, Kristīne Šomase, grupa „Deep Silence” un Mārtiņš Ruskis. Pēc tam, plkst. 00:00 notiks ballīte ar grupu „Strawberries with salt”.

Pasākuma programma:

13:00 Atklāšana

Orientēšanās sacensības "Skrējiens pēc čipsiem"

Vaiņodes novada PII „Zīlīte” audzēkņu koncerts

Netradicionālās stafetes

Dullā deviņnieka izdarības

Vaiņodes novada pašdarbību kolektīvu dalībnieku priekšnesumi

16:00 Spēka trīscīņa

18:00 Izdekorēto transporta līdzekļu parāde

19:30 Baikeru Stunt & Drift šovs

20:00 Koncerts

Diena Bez Pārtraukuma

Kristīne Šomase

Deep Silence

Mārtiņš Ruskis

00:00 Ballīte ar grupu „Strawberries With Salt”

Pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas bērniem un bufete.

Toms Bokums, organizatoru pārstāvis

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vaiņodes novadā