Vaiņodē atrod daudz sprādzienbīstamu priekšmetu, sapieri ieradīsies rīt

6. aprīlī Vaiņodes mežos atrasts liels daudzums artilērijas lādiņu un mīnmetēja mīnu, Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas (NMN) rotas karavīri rīt, 7. aprīlī, dosies to neitralizēt.

Šodien neitralizēti sprādzienbīstami priekšmeti, kas vakar bija atrasti Amatas novadā. Tie bija – 5 artilērijas lādiņi, 1 mīnmetēja mīna, un 3 granātas. Trīs Zemessardzes NMN rotas karavīri no Ogres ir devušies izsaukumā uz autocentru Daugavgrīvas ielā Rīgā, kur, iespējams, atrodas sprādzienbīstams priekšmets.

Līdz notikumu vietās ierodas NMN karavīri, sprādzienbīstamie priekšmeti atrodas policijas darbinieku uzraudzībā.

Šogad pirmajos trīs mēnešos NMN rota iznīcinājusi 342 Latvijas teritorijā atrastos sprādzienbīstamos priekšmetus. Sākoties pavasarim un dārza darbiem, atradumu skaits var palielināties. Nacionālie Bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un, atrodot sprādzienbīstamus priekšmetus, tos neaiztikt un nepārvietot. Vieta, kurā šie priekšmeti atrasti, iespēju robežās jānožogo, jāiezīmē un par atrastajiem sprādzienbīstamajiem priekšmetiem jāziņo tuvākajā policijas nodaļā vai pa telefonu 112. Pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu dosies NMN speciālisti, kas atrastos priekšmetus neitralizēs.

Vairāk lasiet -  http://www.mil.lv/Aktualitates/Tavai_drosibai/SPB.aspx

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā