Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāja Bulavkina saņem atzinību 7

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kā “Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011” nacionālā koordinējošā institūcija 30. septembrī godināja pedagogus, kuri snieguši ieguldījumu brīvprātīgo darba attīstībā. To starpā bija arī Vaiņodes vidusskolas angļu valodas skolotāja Viktorija Bulavkina.

Skolotāja saņēma LR IZM “Atzinību par pašaizliedzīgu ieguldījumu brīvprātīgā daba attīstībā Latvijā un personisko piemēru jaunākajai paaudzei vērtību veidošanā”, informē direktora vietniece Māra Tamuža.  

 

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Konkrētais

Un tā arī neviens KONKRĒTI nevar uzrakstīt, KĀDU tad BRĪVPRĀTĪGO darbu veikusi Bulavkina, par ko saņēmusi tādu IZM atzinību? KONKRĒTI kādu brīvprātīgo darbu? Varbūt pati Bulavkina varētu to aprakstīt.

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 11:21

ne-ZIM

Loģiskai JAUTRĪBAI laikam liekas, ka izglītība var būt bez zinātnes un tās sasniegumiem. Latvijā jau tā arī ir, ja paseko visam mācību procesam skolās. Bet tā nostaļģija pēc ZIM un miličiem norāda, ka kāds jautrs iebraucis kaimiņš no lielās Austrumu valsts, kur dzīvo daudz lāču, nevar paslēpt savu nacionālo īpatnību pēc ZIMIEM un nobraukt milicim abas kājas, latvietis tā gan nerīkotos tik barbariski.

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 08:46

jautrībai

vispār jau ir IZM, izglītības un zinātnes ministrija - loģiskā secībā, jo bez izglītības nebūs arī zinātnes.
bet jautrībai atcerējos pantiņu no jaunības dienām: "ZIM, ZIM, ZIM, nopirksim mēs ZIM. Un aiz stūra milicim abas kājas nobrauksim :)))

pirms 8 gadiem, 2011.10.05 08:42

ZIM

Nē, ZIM - Zinātnes un Izglītības Ministrija. Skaudīgais vispār pats saprot, ko uzrakstījis? Divreiz noliegums un bez jebkādas loģikas. Tā lūk. Un tā arī neviens nezin, kādu brīvprātīgo darbu veikusi Bulavkina un par ko tad īsti viņai atzinība.

pirms 8 gadiem, 2011.10.04 15:54

Joprojām Skaudīgais

Brīvprātīgajam! Tavā saprašanā taču ir zināms, ka brīvprātīgais darbs nav padarīt to, ko nepadara personas, kas par to saņem naudu? Kā, piemēram, par aprūpi.
Un vai ZIM ir smagais auto no vecajiem laikiem, vai?

pirms 8 gadiem, 2011.10.04 15:14

aprūpe

nē ,taču ,aprūpi var iestudēt teatrālā uzvedumā,tā kā ,lūdzu, vēl Kultūras Ministrija -protaties!!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.04 11:56

Brīvprātīgais

Kādu brīvprātīgo darbu tad šī persona ir veikusi? Tā arī nav skaidrs, ne no raksta, ne no ZIM dotā apraksta. Nav skaidrības, vai tiek apkopti slimie, trūcīgie, vai rūpējas par pamestiem bērniem vai dzīvniekiem?

pirms 8 gadiem, 2011.10.04 10:02

Vaiņodes novadā