Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni Vaiņodē piketē pret smēķēšanu 1

Lai atgādinātu par smēķēšanas kaitīgumu, skolēni Vaiņodē iesaistījās atraktīvā akcijā, mudinot vienaudžus domāt par veselības saglabāšanu.

Vaiņodes vidusskolas sākumskolas skolēni pirmdien, 7. aprīlī rīkoja piketu pret smēķēšanu. Vizuālās mākslas pulciņa dalībnieki skolotājas Aijas Šteimanes vadībā bija uzzīmējuši plakātus, lai atgādinātu par smēķēšanas kaitīgumu.

Vairākus starpbrīžus trešās klases skolēni ar plakātiem rokās sagaidīja savus skolasbiedrus, kuri atgriezās no smēķēšanas aiz skolas stūra. Medmāsa pieķertajiem pīpmaņiem dalīja burkānus.

“Dažiem pīpētājiem bija sarkanas ausis, redzot tādu sagaidīšanu. Citi bija acīmredzami nokaunējušies,” stāsta direktora vietniece audzināšanas darbā Māra Tamuža. “Varbūt vismaz kādu, kurš turējis plakātu rokās, tas tomēr atturēs sākt smēķēšanu.”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nesmēķētāja

Traki, ka jau bērni pīpē. Kas būs vēl tad , kad viņi būs izauguši?

pirms 12 gadiem, 2008.04.12 14:52

Vaiņodes novadā