Sarkanais Krusts paplašina darbību 6

Otrdien, 25.maijā, Vaiņodē atver Sarkanā Krusta nodaļu. Tādas iecerētas arī citās pašvaldībās.

“Pamazām ejam ārā uz vietām, kur neesam, bet kur mūs gaida,” saka Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Liepājas komitejas izpilddirektors Andris Bišofs. LSK Liepājas komitejas nodaļa jau ilgus gadus darbojas Grobiņā, nu kārta attālākām vietām, un pirmā būs Vaiņode.

Nodaļas izdevumu segšanai tiek iekārtots mazcenas veikaliņš, kurā varēs iegādāties gan jaunu, gan mazlietotu apģērbu, kā arī no bāzes ņemtas kancelejas, higiēnas un citas šāda veida preces. Nodaļā būs pieejama tehnisko palīglīdzekļu noma.

LSK darbinieki šeit iesaistīsies gan intervences produktu izdalē trūcīgajām personām, gan izplatīs labdarības organizācijas “Ziedot.lv” sarūpēto palīdzību. Būs pieejami arī bezmaksas apģērbi, un vietējie iedzīvotāji ir aicināti nest uz šejieni pašiem vairs nevajadzīgas, bet citiem noderīgas mantas.

A. Bišofs norāda: katrā vietā ir savas īpatnības, kuras LSK darbinieki centīsies izzināt un pielāgoties. Viņš ir gandarīts par novada vadības atsaucību, kas telpu un apkārtnes iekārtošanā iesaistījusi arī “stipendiātus”. Iespējams, ka nodaļas apkalpošanai tiks izveidota pastāvīga darba vieta.

Par telpu nomu Vaiņodē SK noslēdzis nomas līgumu ar īpašnieku uz desmit gadiem. Jau sameklētas telpas un sākti priekšdarbi, lai LSK nodaļas atvērtu arī Aizputē, Priekulē un Rucavā. “Redzam, ka esam vajadzīgi,” saka A. Bišofs.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

bet

slimnīcā tak humpalas varēja dabūt par velti, kāpēc vēl Raiņa ielā 5 vēl viena humpalu bode vajag?

pirms 10 gadiem, 2010.05.30 11:45

kāpēcis

Vai tad Vaiņodē trūkst to humpalu?Piektdienās un sestdienās jau piekrāmēts viss tirgus laukums.Vai tad nav gana, ka SK jāver vēl vaļā veikals.Tāds paskats, ka humpalu noiets ir tikai Vaiņodē.

pirms 10 gadiem, 2010.05.25 15:45

osis

Vai tad pagasta elektriķis pārgājis strādāt uz SK, jeb tas ir labdarības žests.......

pirms 10 gadiem, 2010.05.25 10:23

nesaprotu

Es domāju, ka labdarības organizācija Vaiņodes pagastā darbojās jau bijušajā slimnīcā.Tur taču cilvēki varēja apģērbus un apavus iegādāties par velti. Arī mana omīte ar kaimiņienēm apmeklēja šo vietu un bija apmierinātas.Pati esmu vedusi bērnu drēbītes.Priekš kam tad vajadzēja vēl viena vieta, un vēl tāda ,kur atnesto tirgotu par naudu.Tā taču nav labdarība.

pirms 10 gadiem, 2010.05.25 10:18

interesanti

es saprotu ,ka cilvēkiem ir vajadzīga palīdzība ,nevis veikals .Vai tad tagad Sk,vairs nav labdarības organizācija ,et kautkāda bodīte .Vispar pēdējā laikā par sarkano krustu ir dzirdētas tikai sliktas atsauksmes .lai Sk nenem launā ,bet tā tas ir .

pirms 10 gadiem, 2010.05.24 21:13

:(

Labdarības organizācija? Kam labi? Bišofa kungam labi?
Diemžēl, runāju pēc pieredzes. Tikko pašas acīm redzēju, kā šis kungs izrīkojas ar tiem, kuriem vajadzīga palīdzība - ar jaunieti bezdarbnieku, kurs nokļuva viņa "bezpeļņas" kantorī. Tagad viss, ko jaunietis saņem ir kliegšana un draudi par to, kas notiks, ja netiks samaksāta nauda lai salabotu vecu grabažu, kura jau esošo defektu dēļ bija nevadāma un tā dēļ ieguva vēl dažus bojājumus.

pirms 5 gadiem, 2015.07.28 18:36

Vaiņodes novadā