Sakārto ielu segumu 3

Vaiņodes pagastā rit ielu un ceļu remontdarbi, lai līdz 1. septembrim pabeigtu iesākto, informē pašvaldības vadītāja Biruta Strēle.

Ceļu remontdarbi sākušies pēc Jāņiem, stāsta B. Strēle. Visplašākie darbi veikti Baznīcas ielā – grants segums tur nomainīts pret asfalta kārtu posmā no Tirgoņu ielas līdz Sporta hallei.

Šī iela atjaunošanai izraudzīta tāpēc, ka pa to uz mācību iestādi dodas daudzi Vaiņodes vidusskolas skolēni. Arī uz Sporta halli no Liepājas puses tagad varēs nokļūt “pa tiešo”, nebraucot cauri centram.

Ielas remontdarbu plānošana sākta 2006. gadā, bet šogad viss pabeigts līdz galam, stāsta pašvaldības vadītāja. Baznīcas ielā strādājuši SIA “Ceļu, tiltu būvnieks” meistari, kopējās darbu izmaksas ir 80 tūkstoši latu.

Šajā vasarā 300 metru garumā renovēta Sporta iela, sakārtojot asfalta segumu. Raiņa, Brīvības, Tirgoņu ielā, kā arī ceļā, kas ved uz lidlauku, “aizlāpītas” bedrītes. Vaiņodes centrā autobusu pieturvietā pakāpeniski sakārto asfaltēto laukumu.

Šajā mēnesī plānots atjaunot asfalta segumu arī tiltam uz Plepju dzirnavām. Pavisam ielu renovācijai atvēlēti 30 tūkstoši latu, ko pašvaldība izmanto, apgūstot Ceļu fonda līdzekļus. B. Strēle norāda, ka regulāri notiek ceļu greiderēšana, vairākās ielās atjaunots grants segums.

Vaiņodnieks Zigmunds Mickus apliecina, ka šovasar ielu sakārtošanā padarīts daudz. “Asfaltētā Baznīcas iela rada arī pavisam citu iespaidu par Vaiņodi sportistiem, kuri no Liepājas puses ierodas uz sacensībām,” atzīst Z. Mickus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

klopsis

vai ceļiniekiem nevajadzēja uzliet uzbrauktuves no mazajiem ceļiem, pagalmiem uz asfaltēto? citādi izlauzīs gabalus no malām.

pirms 12 gadiem, 2008.08.23 07:35

MUSKATS

VAI NEVAJADZĒTU SALABOT VIENĪGO PAŠVALDĪBAS TILTU // PIE BĀTAS PILSKALNA?????????????????????????????

pirms 12 gadiem, 2008.08.21 07:44

č.

Ļoti slikts ceļa stāvoklis daudzdzīvokļu māju pagalmos,zem ziemā kaisītās un nenovāktās grants kārtas šos pagalmus vairs nevar saukt par asfaltētiem.............

pirms 12 gadiem, 2008.08.18 22:25

Vaiņodes novadā