Policists neierodas uz izsaukumu Vaiņodē, jo bijusi brīvdiena; policija atzīst problēmas komunikācijā ar iedzīvotājiem 10

Valsts policijas (VP) Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds, vērtējot Vaiņodes policista atteikumu ierasties uz izsaukumu, aizbildinoties ar brīvdienu, atzīst, ka galvenā problēma ir policijas darbinieku komunikācijas trūkums ar iedzīvotājiem.

Aģentūrai BNS viņš teica, ka šis nav pirmais gadījums, kad iedzīvotāji sūdzas par policistiem. Iepriekš saņemta arī sūdzība par Aizputes iecirkni.

Vaiņodē sestdien Brīvības ielā 13 pašvaldībai piederošai ēkai izsistas sešas loga rūtis. Logi izsisti veikaliem, kuri darbojas šajā ēkā. Viena no veikala darbiniecēm par notikušo ziņojusi policijai, taču policists, kurš apkalpo šo novadu, atteicies ierasties uz izsaukumu, aizbildinoties, ka viņam ir brīvdiena un viņš atrodas medībās.

"Policija kalpo sabiedrībai, un nav pieļaujams, ka policisti nereaģē uz iedzīvotāju izsaukumiem," sacīja Ešenvalds.

Saistībā ar sūdzību par Vaiņodes policista rīcību sākta dienesta pārbaude, kurā arī izvērtēs, kāpēc uz izsaukumu nav reaģējis otrs policists, kas apkalpo šo novadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

to Kraa kraa

Izskatās, ka tu esi šausmīgi pareiza.Nemeklē utis citu kažokos, pietiks vien ar tām, kas tev pašai ir.Kā jau Vaiņodē, ka tik kādu noriet! Runa iet par to, ja reiz esi izvēlējies tādu darbu, tad arī strādā, nevis slinko.Ja negribi strādāt, meklē citu nodarbošanos.

pirms 10 gadiem, 2010.12.18 11:31

Vaiņodnieks!

Sveiki.
Vēlējos teikt to ka pēdējā laikā nu nekādi neiet ar to darba pildīšanu...
Brīvdiena ir brīvdiena, nezinu kā policijai ir pēc kodeksa, bet domāju ka vismaz telefoniski viņam vajadzēja informēt citus policistus kas var uzņemties lietu, nez, varbūt tas tika darīts.
Patiesībā uzskatu ka laiks ir izveidot pašvaldības policiju.

pirms 10 gadiem, 2010.12.17 10:01

Kraa kraa

Uzskatu, ka tas ir pilnigi normali, ka cilveks neieradas uz to izsaukumu! Briivdien ir un palike briivdiena! Un tai pardevejai nebija jazvana policitam privati, vareja zvaniit kaut vai uz 112, un talak tiktu norikots kads cilveks kursh ierastos!
Padomajiet pashi, vai tad Jus no savas briivdienas uzreiz skiertu k-kur! Un ko darit ja policits sava brivdiena atrastos Latvijas otra gala, teiksim ciemos? Ar butu jaskrien uz izsaukumu?! Stulbums!

pirms 10 gadiem, 2010.12.17 09:08

Milicis

Tādiem logu sitējiem nekādu atbildību neviens nekad nav prasījis, var izsist, var aprakstīt, nekas jau par to nebūs.Varētu jau likt samaksāt, bet arī to neviens nedara- vecāki aplabinās,varbūt būs grūta bērnība bijusi utt.,Kolonijā tādus vajadzētu likt, lai ēd sakaltušu maizi ar sliekām un nošķirt no vecākiem, lai biezpiena plāceņus nevar uz cietumu nest!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.12.14 22:36

liepājniekam

būtu nu pieturējis mutīti, paši lec un krīt pa logiem, nerunājot par izvarotājiem...

pirms 10 gadiem, 2010.12.14 21:10

Liepājnieks

Drīzāk novadam raksturīgs kūtrums un slinkums.

pirms 10 gadiem, 2010.12.14 20:07

JĀNIS

KAS TIEM PA KRUĶIEM KAS NEVAR IERASTIES NOTIKUMU VIETĀ

pirms 3 gadiem, 2018.05.12 14:10

Vaiņodes novadā