Piešķir Vaiņodes novada domes apbalvojumus 1

Noskaidroti Vaiņodes novada domes apbalvojumu saņēmēji - dome nolēma piešķirt vienu Goda diplomu, divus Pateicības rakstus un četrus Atzinības rakstus.

Vaiņodes novada dome nolēma Goda diplomu (150 eiro) piešķirt Silvijai Skujai - par godprātīgu darbu Vaiņodes skaistuma veidošanā, informē Vaiņodes novada pašvaldība.

Pateicības rakstu (100 eiro) piešķīra Baibai Leitei - par mūža ieguldījumu muzikālajā audzināšanā Vaiņodes vidusskolā, kā arī Rutai Barutei - par novadpētniecības darbu un Embūtes kultūrvēstures popularizēšanu novadā un valstī.

Atzinības rakstu (50 eiro) šogad saņēma: Iveta Mame - par Vaiņodes novada un Embūtes pagasta vēstures pētīšanu un novada vārda nešanu sabiedrībā. Inese Freiberga - par Vaiņodes novada uzņēmējdarbības veicināšanu un mājražotāju popularizēšanu, tirdziņu organizēšanu. Ainārs Pāvils - par aktīva dzīvesveida popularizēšanu Vaiņodes novadā. Gunita Riežniece - par pašaizliedzīgu darbu mazo vaiņodnieku kultūrizglītībā un Vaiņodes Mūzikas skolas attīstībā.

No 12. līdz 23. oktobrim Vaiņodes novada nodibinājumiem (fizisku personu grupai, ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas), domes deputātiem, iestāžu vadītājiem, domes komitejām un biedrībām bija iespēja ierosināt apbalvojamās personas Vaiņodes novadā. Savu balsi varēja nodot Vaiņodes novada domē, doktorātā, Embūtes pagasta pārvaldē un veikalos.

Tika saņemti 18 pieteikumi, apbalvojumiem izvirzītas 12 personas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ja kas

sasniegtais iepaliek, novads pēc vēsturiskās skalas, jau ticis popularizēts daudz tālāk - ārpus valsts - iestrādes palikušas Beļģijā, Vācijā, Francijā, Zviedrijā, ASV. Kā arī uzņemti ciemoties muzejā!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.26 08:06

Vaiņodes novadā