Pie “devītā kilometra” sakārtos ceļu

Embūtes pagastā šoruden plānots sakārtot vienu no noslogotākajiem pašvaldības autoceļu posmiem, kam būs būtiska loma arī pēc administratīvi teritoriālās reformas pabeigšanas.

Uz pašvaldības autoceļa Vībiņi–Dekšņi aptuveni 2,5 kilometrus garā posmā kuldīdznieku firma SIA “Zauers” oktobrī veiks ceļa remontdarbus, informē SIA “Komunālā pārvalde” Tehniskās daļas vadītājs Ēriks Niedols.

Paredzēta ceļa seguma atjaunošana un grāvju tīrīšana. No Liepājas rajona padomes Ceļu fonda līdzekļiem remontam izlietos aptuveni 33 tūkstošus latu, savukārt Embūtes pašvaldība ceļa atjaunošanā ieguldīs 10,5 tūkstošus latu no pašvaldības budžeta līdzekļiem, kas paredzēti ceļu remontiem.

“Šis ceļš Vaiņodes virzienā ir visvairāk noslogots. Arī saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu tas mums būs svarīgi,” stāsta Embūtes pagasta padomes priekšsēdētājs Oļegs Jurjevs. No Vībiņiem tas izved uz valsts autoceļu, kas ved gar bijušo raķešu bāzi jeb tā dēvēto “devīto kilometru”.

Pašvaldības ceļš gan regulāri ir pielabots – ik pa laikam tur uzvesta kāda grants krava, tas arī greiderēts, taču nopietnāki darbi nav veikti. “Kopš padomju gadiem kā uzbūvēja, tā ceļš arī stāv,” atzīst O. Jurjevs.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā