Organizēs "Vasarīti" un iekārtos peldvietu 9

Trešajā – noslēdzošajā – projektu konkursa "Sabiedrība ar dvēseli" gadā Vaiņodes novada domē iesniegti 11 pieteikumi. Pilnībā vai daļēji atbalstīti septiņi.

Jau ziņots, ka konkurss tiek realizēts sadarbībā ar Nīderlandes Karaliskās Viršu biedrības fondu, kas ar katru gadu savu līdzdalību samazina.

Šogad viena projekta kopējais budžets ir tūkstotis eiro, no kuriem 400 eiro piešķir fonds, 600 – naudas vai kādas konkrētas palīdzības veidā sedz Vaiņodes novada dome.

Projektu vērtēšanas komisija vienprātīga bija tikai par divu projektu atbalstu, stāsta novada domes projektu koordinators Oskars Zvejs.

Maksimāla atbalsta summa tiks jauniešu biedrībai "4U" visām iedzīvotāju grupām paredzētā pasākuma "Vasarītis" organizēšanai 21. jūlijā un iedzīvotāju iniciatīvas grupai peldvietas iekārtošanai pie Muskata dīķa. Maksimāli atbalstīts arī bijušās Embūtes pamatskolas absolventu salidojums tās 150. gadskārtā.

Par četriem projektiem komisijas domas dalījušās un nolemts kopējā atbalsta summu katram samazināt uz pusi. 240 eiro no Viršu biedrības un 260 eiro no pašvaldības tiks represēto piemiņas vietas sakārtošanai, kā arī daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpu remontam Vībiņos, Embūtes Tūrisma informācijas centra pagalma labiekārtošanai un drenāžas sistēmas ierīkošanai Jauniešu mājas pagalmā Vaiņodē.

Nīderlandiešu biedrības mērķis ir rosināt iedzīvotājus pašiem parūpēties par savu apkārtējo vidi arī tad, kad tās finansējums būs beidzies.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Mārtiņš

Piekrītu interesanti 21.05.2012. 09:11:07 komentāram.
Paldies tiem kas saprot par ko šeit iet runa, bet tie kas pilnībā nav iedziļinājušie un raksta savus nekam nevajadzīgos komentārus, iesaku padomāt.
To "annele" un "pēterītis"...
Visu cienošais Mārtiņš vienkārši interesējas par lietām kas saistītas ar Vaiņodes novadu, bet par sarūgtinājumu, man nav ekstrasensu spējas. :)
Neburieties un nepukstiet, bet ejiet un dariet, lieciet savas idejas uz papīra un aiziet.

pirms 9 gadiem, 2012.05.21 12:00

interesanti

cik no šim nīdētājiem un pukstētājiem paši ir kaut vienu projektu uzrakstījuši? Iespēja taču bija visiem savas idejas uzlikt uz papīra!

pirms 9 gadiem, 2012.05.21 09:11

Annelei, Pēterītim un vēl mūžīgi neapmierinātajam kometētājam!
Nevienā no piemiņas pasākumiem nevienā vietā neesat redzēti. Un piemiņas vietas ir arī dzīvajiem, un VIŅI tur aiziet piemiņas brīžos.
Bet jūs klabināt datora taustiņus un it visā atrodat nomelnojamo.
Un pie dīķiem - kā tik labi zināms par dzerstīšanos? Kur tad jūsu modrais skats un drošā rīcība, lai "iznīcinātu pudeles brāļu vēlmi pat pulcēties iedzeršanai", kur nu vēl tukšo taru aiz sevis atstāt?

pirms 9 gadiem, 2012.05.20 13:09

annele

Citāts no tā Mārtiņa komentāra: runājot par piemiņas vietām,arī viņiem piešķīra finansējumu un viņi nesūdzas. Mirušie jau nesūdzas, vienīgi sapņos.Nesaprotu arī ,kas tas par Mārtiņu.Vai kāds jauns ekstrasens, ka visu zina.

pirms 9 gadiem, 2012.05.18 14:49

pēterītis

Kas tas ir par visu cienošo Mārtiņu, kas parakstījis to 2.komentāru.Bet salidojums super, ja vēl ar materiālu atbalstu...Bet patiešām ,kad notiks, vajadzētu jau ātrāk, kamēr naudu nav novirzīta citiem mērķiem.

pirms 9 gadiem, 2012.05.18 12:15

made

Kad notiek Embūtes pamatskolas absolventu salidojums?

pirms 9 gadiem, 2012.05.18 10:12

To vai ir

Atbildes uz taviem jautājumiem..

1. Jā, un tās patiesībā ir tikai minimālās izmaksas, ja vēlaties tiešām saturīgu programmu, tad ir jārēķinās ar izmaksām, ja vēlaties pilnīgi nekādu pasākumu, var ierēķināties 20Ls un tad varēsi komentēt - fū kas tas pa ...... u.t.t.
2. Neliekas ka pie Muskata ir tikai metēji, patiesībā ja paskatāmies tuvāk, tad pie Pižuka daudz vairāk žūpo, jo tur tak tuvāk veikalam.. Bet Muskatā, tur brauc atpūsties arī ģimenes ar bērniem, un nerunāsim par ūdens kvalitāti.
3. Tas nav domāts lai pirktu absolventiem groziņu un šmigu, tas ir domāts lai sakārtotu vecās skolas teritoriju un veiktu nelielus remontiņus pirms šī pasākuma.
p.s.
Runājot par piemiņas vietām, arī viņiem piešķīra finansējumu un viņi nesūdzas. Un par kādiem remonta darbiem Jūs runājat? kārtējo kāpņu telpu sakārtot? Nesmīdiniet lūdzu. Atvainojiet, bet sākumā padomājiet pirms liekat komentāru!!

Ar cieņu,
Mārtiņš.

pirms 9 gadiem, 2012.05.18 10:02

vai ir

1.Tik daudz nauda vajadzīga ,,Vasarīša,, organizēšanai???
2.Vienu peldvietu jau kārtoja pie Pižuka dīķa, beigās čiks vien sanāca.Tomēr Pižuka dīķis jau tuvāk centram.Un pie tā Muskata jau vasarās pudeles brāļi vien pulcējas, kurš gribēs tad peldēties starp tām tukšām tarām.
3.Un priekš kam tērēt naudu absolventu ballītes groziņiem???
Vairāk naudas būtu atvēlējuši piemiņas vietu sakārtošanai un remontdarbiem.

pirms 9 gadiem, 2012.05.18 09:00

Vaiņodē