Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Naudu Vaiņodes internātpamatskolas likvidācijai aizņemsies Valsts kasē 33

Vaiņodes novada dome ņems aizņēmumu Valsts kasē, lai varētu segt  ar Vaiņodes internātpamatskolas likvidāciju saistītos izdevumus. Par to deputāti lēmuši ārkārtas sēdē.

Dome arī lēma no 6. jūlija sākt atlaišanas kompensāciju, neizmaksāto darba algu un ar to saistīto nodokļu izmaksu Vaiņodes internātpamatskolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem no pašvaldības budžeta, informē pašvaldības izpilddirektora vietniece Evita Vanaga.

Pievieno komentāru

Komentāri 33

cipariņš?

nenotiks tradicionāli uz Jansona acumēru...tad cik tas ir....150 000 vai 200 000...cik??? Kāpēc skolai neļāva pašlikvidāciju a-ū? Jurjevam ar Jansonu administrējot/izlaupot novada saimnieciskās politikas - BANKROTS!!

pirms gada, 2018.07.05 08:46

komatiņš

Visu laiku internātskola dzīvojusi citā pasaulē ar uzpūstām algām un štatiem. Saprotams,cik liela summa atlaišanas pabalstiem vajadzīgs, ar vairākām 00000,,,Tas pats attiecas ar uz vidusskolu. Paskatieties amatpersonu deklarācijās, kādi cipari tur griežas direktoram, mācību pārzinei uttt.

pirms gada, 2018.07.05 12:37

STARPĪBA

Ir tā ka internātskolā bija 50 skolēni un pagasts divus gadus piemaksāja algām un apkurei ,direktors visus baroja ar solījumiem .ir grūti bet es ceru ka būs atpakaļ vecie laiki un no sponsoriem ņemsim uz ĶEPU ,, Direktora vārdi iedzīvotāju sapulcē''

pirms gada, 2018.07.05 16:20

tie nu gan ir meli!

Biju sapulcē un tādus vārdus direktors neteica! Jansons starpcitu ierakstīja sapulci,paprasiet,lai iedod noklausīties! Fascinē vaiņodnieku klačas,meli un vēlamā pasniegšana par esamo....dome savas neizdarības un izdarības dēļ safabricē pekstiņus....tā turpiniet....būs brīdis,kad iedzīvotājiem vienreiz piegriezīsies!!!

pirms gada, 2018.07.05 17:11

vienkārši

tas ir līmenis, līmeņu līmenis ..... absolūts netalantīgu cilvēku radīts bardaks.. šīs Vaiņodes pirmās personas Anglijas darba tirgū neizturētu konkurencē pat uz sētnieka slotu....šo personu regulārā izblamēšanās rāda viņu izcelšanās vidi....(rotācijas trūkums!!!)

pirms gada, 2018.07.05 17:25

Ķepa

Es biju sapulcē ,tad kad Ulberts piedāvāja lai pagasts ņem nometnes būs pagastam naudiņa un varēs ņemt uz ķepu ,,, zāle sarosās,, tā pat viņš atcerējās ka gribējis ,,novākt ,,Šadurski !Sīkumi !Vajadzētu gan izmantot izteicienus pie kuriem neizglītotie nevar piekasities

pirms gada, 2018.07.05 21:26

Vajadzēja

ar to Šaduriku novākt. Būtu, uz kā norakstīt... :)))

pirms gada, 2018.07.05 23:09

arii

biju sapulcē. Varbūt pietiks tos deputātus melus mums klausīt??? Sapulcē nebija jautājums tikai par internātskolu, bet bija daudzu iedzīvotāju uzdotie jautājumi, uz kuriem neviens no deputātiem atbildes nesniedza, tikai runāja riņķī un apkārt, izvairījās no atbildes. Nevarēja atbildēt iedzīvotājiem ne par nonoslaucītiem ceļu krustojumiem, ne par nesakārtotiem, putekļainiem ceļiem, ne par būnu, netīru ūdeni, ne par DEPO lietu, ne par padarītiem darbiem gada griezumā. Sapulci novada domes pr.-js pārtrauca ar aicinājumu iedzīvotājiem: " Taisiet bērnus! " un neļāva turpināt uzdot jautājumus.
Kurā laikrakstā ir atspoguļots sapulces saturs??? Laikraksta pārstāvji bija ieradušies. Arī te ir notikusi vadības iejaukšanās, lai tikai neviens neuzzin, kas bija tautas sapulcē. Vieglāk ir savu slavu celt ar sevis lielīšanu.....tikai mēs, iedzīvotāji visu saprotam vairāk nekā Jums, deputātiem, izdevīgi. Jums labpatiktos, lai neviens neko nezin un nesaprot. Laikam tie laiki ir beigušies.....
Lasot iepriekšteikto, varu apgalvot, ka internātskolas direktora R. Ulberta runa bija ļoti inteliģenta, pārliecinoša, viņam sāpīga.
Internātskolas dārziņa bērnu vecāki aktīvi iesaistījās diskusijā par bērnudārza likvidāciju un pauda sašutumu šajā jautājumā. Likvidācija notiek pret vecāku gribu. Cilvēku aktivitāte sapulcē bija neticami liela. Saprotu, ka iedzīvotājiem ir daudz sakāmā par nesakārtoto, nepievilcīgo vidi, nesaimnieciskumu novadā un par Vaiņodes deputātu sagrauto infrastruktūru. Tiaki kārtējo reizi apliecināja sapulce to, ka iedzīvotājiem mūsu novadā teikšana nav.

pirms gada, 2018.07.06 16:29

arii

pozitīvais ir tas, ka tomēr pēc šīs sapulces ceļa birstes tika atrastas, daži ielu krustojumi noslaucīti, ūdens vads mēģināts tīrīt, ielas nolietas ar spec. šķidrumu pret putēšanu. Iedzīvotāji pateica priekšā dažus no nepadarītiem darbiem, kas būtu veicami.

pirms gada, 2018.07.06 16:50

pag pag

"Vaiņodes novada dome ņems aizņēmumu Valsts kasē, lai varētu segt ar Vaiņodes internātpamatskolas likvidāciju saistītos izdevumus."
Kurš pēc skaita šis būs aizņēmums? Kanalizācijas projektam tika ņemts aizņēmums. Cik? 50000 vai ???
Augustes ceļam tika ņemts aizņēmums. Cik??? Te bija "kosmiska" summa.
Internātskolas likvidācijai. Cik???
Kāpēc netiek nosaukti konkrēti cipari? Kā dome domā atdot šos AIZŅĒMUMUS???
Pēc tabulītes Vaiņodes avīzē iedzīvotājiem grūti saprast, kā tiek tērēta nauda. Būtu vēlams detalizētāks izmaksu skaidrojums , pārskats. Autoparka izmaksas ( visiem transporta līdzekļiem, sevišķi vasarā ) teritorijas labiekārtošanas izmaksas, izmaksas pa sporta veidiem ( handbols, futbols u. c. ), komandējumu izmkasas utt.

pirms gada, 2018.07.07 00:08

Kur palikusi opozīcija?

Vai eksistējat? Pa priekšgājēju Sandru taku aiziets? Jūsu acu priekšā tik daudz notikumu, kāpēc nav izskaidrojuma pēc būtības? Gaidiet jau nākošās vēlēšanas ar jauniem pasolījumiem?

pirms gada, 2018.07.07 13:03

Kritizētājam

Liec mieru Sandrām! Vai Tu kaut vienu reizi piedalījies domes sēdēs un redzēji pats savām acīm, kā viņas sēdēs strādāja, cik jautājumus uzdeva, cik nesaimnieciskus lēmumus nobloķēja? Nē, jo NEVIENĀ sēdē NEVIENS nepiedalījās kā klausītājs! Tad, kādas Tev tiesības kritizēt?

pirms gada, 2018.07.07 15:02

2S?

nu jau gan pārspīlēta taisnošanās, pietiek apskatīt vecos sēžu protokolus un balsojumus, tie tikai par, par un neviena atturēšanās produktīvas diskutēšanas rezultātā par jautājumu...pilnīgi kapusvētki pie siles!!

pirms gada, 2018.07.07 15:48

w

Kamēr Tu te tukši pļāpā, varēji palasīt likumus un nolikumus -kur ko dara un pats aizstāvēt priekšlikumus. Dūri kratīt bikšu kabatā jau katrs māk, tikai ar to darīšanu tā pašvakāk.

pirms gada, 2018.07.07 21:46

Jautājums?

Agrāk ņēma bankas aizņēmumus lai kautko labu padarītu ,siltināšana ,kanalizācija ,ceļi Tagad lai izmaksātu skolotājiem algas ,atlaišanas pabalstus skolas kasse sen jau tukša.Kas notiek cik ilgi internātpalīgskola eksistēja bez naudas???Pagājušo gadu septembrī Ulberts teica man naudas nav un neko es nopirkt nevaru,,ugunsdzēšamie aparāti,

pirms gada, 2018.07.07 21:15

Atbilde

tā vien izskatās, ka domes vadība, deputāti ieinteresēti nomelnot R. Ulbertu. Vērpj nepatiesību...it kā Reinis pats to skolu būtu nolikvidējis. Kaunējušies būtu! Jums daudz jāmācās, lai sasniegtu viņa INTELIĢENCES līmeni, garīgumu. Cilvēks, kas visu darīja, lai skolu attīstītu, sakoptu, ministrijās cīnījās par savu skolu. Kurā minstrijā kāds no domes VADĪBAS pabijis, lai novada labā, ko izcīnītu.
R. Ulberts sapulcē teica, ka ministrijā bija sakārtojis, lai ASFALTS tiktu uzliets posmā Vaiņode-Skrunda, tikai punkts bija jāpieliek. Pat to nevarēja novada vadība.

pirms gada, 2018.07.09 18:27

Atbilde

Vai, piemirsu....ir gan VADĪBA MINISTRIJĀ bijusi...lai slēgtu VIENOŠANOS par Vaiņodes internātskolas likvidāciju. Un nestāstiet cilvēkiem tās pasakas, ka ministrija vai valsts likvidēja. Likvidēja tie, kuri tagad maksā kompensācijas. Ja pašvaldiba ņem AIZŅĒMUMU, tad ir vainīgi un paši arī skolu piekrituši likvidēt.
Tik vienkārši un saprotami. Ministrija piedāvāja šo variantu, lai skolotājiem būtu lielākas algas, bet piekrita tikai 18 pašvaldības, t.sk. arī Vaiņode.

pirms gada, 2018.07.09 19:02

atbilde atbildei

Pierādījumi? Tikai tukša muldēšana. Nu par to asfaltu gan smieklīgi ! Valsts ceļiem nav naudas, bet te viens direktors izcīnija. Pierādijumi? Man kā iedzīvotājam nāk dusmas, ka par manu nodokļa maksātāja naudu nāksies atdot parādu Valsts kaseI. Šo naudu lietderīgi būtu izmantojuši visa novada attīstībai. un katru mēnesi pašvaldība deva šitādus tūkstošus lai uzturētu. Pārmetums pašvaldībai- Kapēc tik ilgi vēl finansēja šo grimstošu kuģi? iedzīvotāji gaida atskaites. Cik izmaksāts kompensācijās?dzirdēju arī parādus domei jāmaksā būs. Cik? Sumas esot ĻOTI lielas. Gribam zināt!

pirms gada, 2018.07.10 09:28

pipariņš

Tad jau visas izmaksājamās summas būs redzamas domes mājas lapā? Laikam jau ne, tur jau algu saraksti ar aprīli ir beigušies!!!!

pirms gada, 2018.07.07 23:26

topipariņam

Jā, pipariņ, tā būtu jābūt, ka mēs - iedzīvotāji, visu redzam Vaiņodes mājas lapā. Savādāk dzīvojam kā miglā un neko nezinam, ko deputāti lemj. Sēdes ieraksti ir sliktā kvalitātē. Novada avīze iznāk mēnesi pēc sēdes. Nezinām arī to, kā novadā notiek ĪPAŠUMU IZSOLES. Kā gan tas nākas, ka pārsvarā novada īpašumi nonāk dažu cilvēku ( deputātu un viņu ģimenes locekļu) rokās?
Kurš nesen nopirka Vārķes dīķi? Un vēl divus dīķus, kurus novads pārdeva? Lūgums Izsoles dokumentāciju publicēt novada mājas lapā, lai redzam ciparus un pretendentus.

pirms gada, 2018.07.09 22:53

toatbilde atbildei

Man gan šķiet, ka tieši šobrīd atrodamies "uz grimstoša kuģa..." internātskolas pastāvēšanai, reorganizācijai bija jāmeklē risinājumi, nevar tā piekrist un "nograut". tas ir pats vienkāršākais, bet neved uz novada attīstību.
Mani uztrauc arī kanalizācijas projekta aizņēmums...cik mājas ir pieslēgtas kanalizācijai??? Vai vispār var pieslēgties, ja mājas atrodas zemāk par ierīcēm.....? Summa ļoti liela+ procenti.

pirms gada, 2018.07.10 13:50

atbilde toatbildei uz atbildi

Tādus, kā tu, pirmos pārmeta pār bortu. Tavs satraukums un pārdomas vai secinājumi, liecina par tavu "seklumu". Labāk nekomentē pašvaldībā notiekošos procesus. Domā, kā veicināt savu labklājību un pilnveidot savu dzīvi, lai nav jābāž deguns tur kur neko nesaproti.
p.s.
Atbildi nevajag! Paldies par sapratni!

pirms gada, 2018.07.10 20:11

pipariņš

atbilde toatbildei uz atbildi - nu tādu seklo, kā tevi pakar aiz krāna, lai negveļz muļķības!!! Nu kanalizācijas projekts bija super, kāds vismaz kārtīgu džunguru ierāva nāsīs!!!

pirms gada, 2018.07.10 23:08

sušī

arī atbilde toatbildei uz atbildi. un Kur lika tos, kuri teica " Mums naudas nav", bet turpināja ņemt valsts aizņēmumus? Atstāja pēdējos uz klāja? Par ko tas liecina, par "gudrību" vai "modrību"?

pirms gada, 2018.07.11 08:15

Psihs.

Vaiņodē viss ir kārtībā, viss ideāli un nākotne būs vēl cerīgāka, paldies Janson&Jurjev! Malači! No pagastmājas ārā dabūs tik ar kājām pa priekšu!

pirms gada, 2018.07.10 19:15

Laikraksts

2017gads10. augusts. Ulberts strādā vasarā lai nomaksātu parādus tie ir lieli . Uz ko cerēja?

pirms gada, 2018.07.10 21:59

psihs

Gan jau drīz auto nopirks!? :)

pirms gada, 2018.07.11 13:49

psihs

Vai IPhone 8 :)

pirms gada, 2018.07.14 19:06

fiks

Vaiņode kļūst arvien trūcīgāka, bet pašvaldības vadītāji arvien bagātāki. Kā interesēs viņi strādā, novada vai savējās?

pirms gada, 2018.07.13 09:16

interesanti

pēc kā tu to secini un kas ir "trūcīgā" Vaiņode tavā izpratnē?

pirms gada, 2018.07.13 12:24

2 interesanti

vai tad tas, ka Vaiņodē aizvien mazāk paliek iedzīvotāji par trūcīgumu neliecina?

pirms gada, 2018.07.14 13:56

interesanti

Vai tad liecina? Tas, ka raksti ar kļūdām, gan liecina par "nabadzību".

pirms gada, 2018.07.14 19:04

2 interesanti

Liecina gan. tev (speciāli ar mazo, jo neizskatās, ka būtu īpaši jāuzrunā) laikam nav saprotams, ka aizbraukšana notiek, kādā progresijā - izglītotais mans? jo vairāk aizbrauks, jo mazāk valdībai būs par palicējiem interese.
internātskolā bija maz bērnu, valdības interese par viņiem zuda - nolikvidēja.
Vaiņodē būs tikai < 200 iedzīvotāji - šī vieta pazudīs no kartes. nolikvidēta. viss uz to vien velk...
jo augšai intereses nav par Vaiņodi... nekādas...

pirms gada, 2018.07.15 18:26

Vaiņodes novadā