Meklē utis pašvaldības kažokā 128

Iedzīvotāji ir neapmierināti ar Vaiņodes pagasta padomes darbinieku prombūtni, taču savu attieksmi pauž, slēpjoties aiz anonimitātes vairoga. Redakcijā saņēmām anonīmu vēstuli no neapmierinātiem vaiņodniekiem, ka pirmdien, 20. oktobrī, visu pagasta padomes darbinieku kabinetu durvis bijušas slēgtas un apmeklētāji jutušies “apsmieti un pazemoti”.

Durvis atstāj vaļā
20. oktobrī pagasta padomē biju viena pati, apstiprina Vaiņodes pagasta padomes priekšsēdētāja Biruta Strēle. Viņa strādājusi no pulksten 9 līdz 16, izņemot stundu pusdienlaikā.

Pārējie darbinieki devušies uz civilās aizsardzības mācībām Rīgā un reizē arī ekskursijā. Rakstisks paziņojums par viņu prombūtni gan nekur neesot pielikts.

“Sava kabineta durvis atstāju vaļā, lai visi nāk pie manis,” stāsta B. Strēle un atceras, ka trīs četri iedzīvotāji meklējuši kasieri un vairākkārt iegriezies bijušais pagasta padomes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons. Viņš apstiprina, ka priekšsēdētāja bijusi uz vietas, bet ir neapmierināts, ka par šo pasākumu trūcis informācijas.  

Deputāte Ilona Blumberga uzskata, ka anonīma sūdzība nav veids, kā kaut ko risināt: “Ir daudz svarīgāku lietu, kam pašvaldība pievērš uzmanību.”

Pārdala naudu budžetā
B. Strēle atklāj, ka darbinieki vesti ar pašvaldības apmaksātu autobusu, un uzskata, ka viņi par savu darbu to ir pelnījuši.

Vēstules autori pauž, ka par šādu rīcību pienāktos sods, piemēram, šo dienu atstrādāt pagasta labiekārtošanas darbos. Viņi arī norāda, ka samazināti līdzekļi sociālajiem pabalstiem.

B. Strēle apliecina, ka, pārskatot pagasta budžetu, sociālajai jomai no kopējās summas – 36 tūkstošiem latu – paņemti nost divi tūkstoši. Tas gan neskarot pamatatbalstu, kas jāsniedz iedzīvotājiem. I. Blumberga pastāsta, ka līdzekļi pārdalīti, lai segtu akūtos izdevumus, piemēram, skolas ēdnīcas rekonstrukcijai. Budžetā vairs nav tik daudz naudas kā laikā, kad tika pārdoti vairāki pašvaldības īpašumi, norāda B. Strēle.

I. Blumberga neslēpj, ka pēc priekšsēdētāja nomaiņas šā gada martā pastiprināti tiek meklētas utis deputātu un darbinieku kažokos. 

Pievieno komentāru

Komentāri 128

wwum

Video Download Capture 2.5.3. Aiseesoft YouTube Converter Cached
Mark and Angela Walley are a husband and wife filmmaking duo based in San
In 2007, The Gmod servers go to war, from Lit Fuse Films comes "War of the
live action films thedomainfo. Anime, Samurai Films and Japanese Cinema,
downloading the most recent version for Linux 64bit (RPM) and English Cached
Harry DaviesCarr, the two precocious British brothers who Cached
My funniest YouTube video is the hilarious Car Ad followed by Charlie bit my
video on Youtube ad wanted to share it? Well post links to here for everyone to Cached
energy drink has never been so funny. Appropriate for most Cached http://www.irmaosfranciosi.com.br/wiki/index.php?title=Watch_Youtube easier. Just click the Browse button, select your M4V file, set MP4 as output
reviews. Latest updates on everything Sharing Video Software Cached
A thin film is a layer of material ranging from fractions of a nanometer (monolayer)
have collectively shaped the art of contemporary cinema. Past releases: Cached Similar
Suburgatory: Tessa (Jane Levy) and George (Jeremy Sisto) have been on their
video clips from the premier and interviews with the cast and director of The Cached

pirms 8 gadiem, 2012.06.20 22:24

obams

katram ir jātur vārds,ko esi nolēmis izdarīt un veiksies ,kuri savu apņēmību sāk uz drošiem pamatiem- nemelot,netīkot,neizvairīties!Ja viens no trim balstiem ļodzās tad darbs neveiksies-nāksies agrāk vai vēlāk nožēlot...

pirms 12 gadiem, 2008.11.07 07:30

.

katrs ar savām utīm,lai tiek galā....brīva izvēle...sanitārās normas katram individuālas....medijiem nevajag cilāt akmeņus,ko nespēs noturēt. Pati lielākā vērtība ir brīvība...līdz ko jāsāk izdabāt cilvēks kļūst vārgs un nenoteikts,tad jālido lielos baros...un baram nav tīrskanības tikai troksnis atknābāšanas laikā....un bara efekts var ātri un neprognozējami pašķīst visnenozīmīgākajos apstākļos....

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 15:12

beidz....

Vaiņodnieki! Ko jūs plēšaties? Tas viss ko jūs te rakstāt nenotiek tikai Vaiņodē. Tāda utu meklēšana ir katrā pašvaldībā un izskatās, ka tā ir viena no pašvaldības galvenajām pamatfunkcijām. Īpaši uz vēlēšanu laiku.

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 13:33

.

vispār PSRS tāds ir vārgo lozungs!un pārdomāsim vēsi! lai virs zemes valda miers un cilvēkiem labs prāts....

pirms 12 gadiem, 2008.11.05 07:27

PSRS

Nekas negadās tam kas neko nedara.Jauku muldēšanos utt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 21:52

.

nu maldi I.D.!Jāsāk pat kko ģimenēs meklēt,kā pensionāres uz soliņa,tāpēc jau abonētāju nav.Runājam par pārkāpumiem ,jeb tenkojam,zini kā viens plātmanis tantukam izsolē nocēla labiekārtotu dz.vainode par 10.latiem,jo nobaidīja ka iešot lidz Ls 10000.Fakts.Un cik vēl....Un domes darbinieki ar domu tiek vazāti un jaunās vēlēšanas svarīgākas par krāpšanos...utt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 14:41

wikai

mjā,kāds jau triumfē par ideoloģiskā kara sekām....par tiem laikiem zinu tikai no uzzinātā .Nu jau pirmie asni.Tāpēc jau JANSONS tautai bija un ir mīļš,no šīm lietām viņš izvairījās un sargāja neapmierinātās sabiedrības mieru...Viņš nevienu renštelē neļāva ieslaucīt...ticiet man tas nebija viegli...cieta pat visa kultūras dzīve,lai kundzi neuztrauktu,ka kaut kas ir jāizdara ja aizņem vietu...

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 09:48

krampis

ko varasdzītie kampj kreslu, naudu ,medijus VISLATVIJAS SINDROMS.Un daži to viegli pieņem par savu kalopošanu un ,aptraipa tīrās krāsas.Nu tomēr prātiņa pietrūkst vienotībai...es šīs cīņas nosauktu par zvērīgām...ja mediji zaudē neitralitāti....JŪS SAPROTAT KO TAS NOZĪMĒ????

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 09:03

Jānis

nu kas mēs esam mazajā pilsētiņā viena sauja pensionari un divas saujas vecaki ar berniem. un vairāk nav.mums savas mājiņas kā pērlīte jātur.mīļie cilvēki vienreiz mums Dievs uzticējis to padarīt...ārprātīgi kļūdamies ceļot naidu,turot dusmas,īzsmejot,katram sava nepatiesība jāpasaka ja viņš to nevar viņs savadaks netop.Godajami tie cilvēki kuri apņēmušies tukšu vietu piepildīt un citus priecēt jo Dievs s'tav klāt cēlējam un sargā no satana ļaunajiem darbiem. cilvēkiem jādavina mīlestiba,pamudinājums un japateicas apņemigajiem.jāpriecājas cik spēka,jālūdz kaimiņš, lai brauc rādīt saviem bērniem cik laimīgi cilvēki šeit dzīvo.lai veicas mums kopā.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 23:01

wika

nu jau arī savus īpašumus pārdod visvaldītis.malacis,bet nedzer vairs,bet šīberis sāk vērties ciet,hi-hi-hi...

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 21:53

tam es

vai biruta pati sākusi žūpot,nevar saprast-šmuce pēc šmuces-vispirms,lai deputāti noņem no amatiem.....tad viņa lai žūpo....

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 13:47

krimināls

ko strele glabj? sevi?radiniece ,reportiere iluta dreimane birutiņai paglāstīs ar labu vārdiņu,dzimtas koks jāsargā....

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 13:38

es

es varu pateikt tikai vienu,,,,,,,DZERAIS NEDZERAJU NESAPRATIS...............

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 13:32

slaven'iba

jaa,pareizi jus sakat,pardoti vairaki ipasumi,kad bija Jansons prieksedetais,vins visu pardeva,bet tagadeja prieksedetaja Biruta Strele glabj ko var...

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 13:06

apelsinciems

interesentus sazināties pa e-mail pretmeliem@inbox.lv

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 00:53

Vaiņodes novadā