Karavīri viesojas Vaiņodes bērnudārzā

15.janvārī 1.Zemessardzes novada (1.ZSN) štāba karavīri viesojās Vaiņodes bērnudārzā „Zīlīte”. Par godu Latvijas Armijas 90. gadadienai Liepājas rajona, Vaiņodes pagasta bērnudārzā norisinājās informatīvs pasākums ar sporta aktivitātēm bērniem. Viesošanās laikā tika stāstīts par atšķirīgo starp karavīru un zemessargu. Bērniem bija iespēja apskatīt karavīra ekipējumu, pielaikot zemessarga ķiveri un uzklāt uz rokām karavīra maskēšanās krēmu.

Bērnudārza bērniem tika organizētas arī sporta aktivitātes, kurās tika imitēta šķēršļu josla – līšana zem maskēšanās tīkla, šķēršļa pārvarēšana, ielīšana un izlīšana no guļammaisa. Pēc pasākuma bērniem pasniedza simboliskas dāvaniņas ar Zemessardzes simboliku.

Līdz šim Zemessardzes bataljoni aktīvi ir sadarbojušies ar izglītības iestādēm, iepazīstinot bērnus un jauniešus ar Zemessardzi, tās struktūrvienībām un galvenajiem uzdevumiem, tādejādi, attīstot bērnos patriotismu.

Izglītības iestāžu ievērībai!
Plānojot Latvijas Armijas 90.gadadienai veltītus pasākumus, izglītības iestādēm ir iespēja uzaicināt Zemessardzes pārstāvjus uz prezentējošiem un informatīviem pasākumiem. Interesēties tuvākajā bataljonā vai pie Gunas FREIMANES, Zemessardzes štāba sabiedrisko attiecību speciālistes, tel. 67335951.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā