Izzinās spīdekļus un aviāciju

16. augustā Vaiņodē notiks trešie “Gaismas svētki”. Šogad to vadmotīvs – “No pieredzes uz zināšanām”.

Svētki sāksies pulksten 12 ar ekumenisku dievkalpojumu pie Vaiņodes pagasta padomes.  Vaiņodes lidlaukā ieradīsies lidaparāti no Lietuvas un Latvijas,  Robežsardzes aviācija, klubs “Windcitycars” rīkos automašīnu ātruma testu un sacensības starp lidmašīnu un ātrāko automašīnu.
    
Kultūras namā atklās Irinas Tīres foto izstādi un būs konference – saruna par Vaiņodes lidlauka un Liepājas rajona aviācijas vēsturi. Vaiņodes stadionā sadarbībā ar mobilo observatoriju varēs pētīt debesu spīdekļus, Liepājas tehniskās jaunrades centrs piedāvās radošās darbnīcas ģimenēm, papīra lidmašīnu izgatavošanu un sacensības, bet Liepājas dzīvnieku biedrība – suņu dresūras priekšnesumus.
    
Pievakarē stadionā sāksies bērnu un jauniešu koncerts “Diena bez pārtraukuma”, pēc tam – grupu “Astro’n’out” un “Tumsa” koncerts. Pulksten 23 Pižuka dīķī plānota uguņošana par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienai.
 
Bērniem līdz 18 gadu vecumam ieeja Gaismas svētkos būs bez maksas. Gaismas svētku idejas autori ir lidlauka īpašniece Ināra Avotiņa un mūziķis Igo, bet organizē Vaiņodes pagasta padome.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā