Grants asfalta bedrēs sabērta tikai pagaidām 11

Līdz pirmajai skolas dienai asfaltētajās ielās Vaiņodē un Embūtē bedres būs aizlāpītas, sola Vaiņodes novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons. Bedrēs sabērtā grants esot tikai pagaidu risinājums.

Bedrīšu lāpīšana agrāk nav notikusi, jo šogad ieplānota ūdenssaimniecības projekta otrā kārta. Tas nozīmētu, ka Vaiņodē Brīvības iela būtu pārrakta. Lai rakšana nenotiktu divreiz un iedzīvotājiem nebūtu lieki pa dubļiem jāmīcās, ielu remonts atlikts, skaidro V. Jansons.

Tomēr galu galā pašvaldība no Kohēzijas fonda līdzfinansētā ūdenssaimniecības projekta otrās kārtas atteikusies. 31. oktobrī tai jau būtu jānoslēdzas, taču procedūra ievilkusies. Turklāt arī finansiāli vēl vienu nozīmīgu projektu realizēt būtu sarežģīti, neslēpj domes priekšsēdētājs.

Tā kā par aptuveni 200 tūkstošiem latu sadārdzinājusies četru pašvaldības iestāžu siltināšana, kam jau paņemts kredīts, vēl kādas lielas kredītsaistības pašvaldības budžetam būtu pārāk liels apgrūtinājums.

Asfaltēto ielu remontam abos pagastos kopumā tiks atvēlēti aptuveni 10 tūkstoši latu, informē V. Jansons. Šonedēļ tiek slēgts līgums ar SIA “Aizputes ceļinieks”. Tuvākajā laikā sāksies remontdarbi, tiem līdz septembrim obligāti jābūt pabeigtiem.

Vietām bedrītes tiks vienkārši aizlāpītas, bet būs arī posmi, kas tiks izfrēzēti un salaboti plašākā apjomā. Pēc remonta pazudīs arī “gulošie policisti” jeb izciļņi, kas laika gaitā izveidojušies ielās, pasmaida domes priekšsēdētājs.  
 

Pievieno komentāru

Komentāri 11

tam 19:37:08

Cik var būt stulbs cilvēks, lai izfantazētu tādus murgus :)))

pirms 9 gadiem, 2012.08.10 12:51

domes ēka nekad nebūs sakārtota ,iekams neuzliks pārsedzošu normālu jumtu pāri kroplīgajām pārseguma konstrukcijām.Tas ir tas pats kā pliks vīrs jaunās čībās.

pirms 9 gadiem, 2012.08.10 10:20

domei nu gan vajadzētu piebremzēt savus pērties gribētājus anonīmajā mizkastē. nepatīkami tā oderes izgriešana,ko visi ņirgdami lasa.Nolieciet mēles uz BREMZĒM!

pirms 9 gadiem, 2012.08.10 10:15

Njāā

Ja Tu nezini, tad nevajadzēja šeit likt savu komentāru. Bet Šīmanes k-dzei es iesaku rakstīt iesniegumu valsts policijai un celt tiesas priekšā par personas apmelošanu un cieņas aizskaršanu. Tagad trīci, jo Tevi atradīs. ;)

Runājot par domi, viņa tiešām kā no PSRS laikiem stāvēja kā pussabrucis piemineklis, bet tagad ir daudz izskatīgāka, sakārtota. Runājot par mazajiem handbolistiem, vai tiešām PSRS formās??

pirms 9 gadiem, 2012.08.10 09:00

Kaada gaismas pils?
Uz vienu brīdi domes ēkas renovēšanas darbi bija apstājušies, jo bijā domes darbiniecei Šīmanes kundzei jauztaisa mājas remonts, protams par pagasta naudu, un tiem pažiem texo block materiaaaliem. Skaisti. Tikmēr mazie handbolisti spēlē ar psrs laiku formām.

pirms 9 gadiem, 2012.08.09 19:37

vārdu sējējam!

noraidīt no laukuma par apsaukāšanos,tā var uzprasīties līdz tiesai

pirms 9 gadiem, 2012.08.09 11:59

To racējs

Tu esi suņu sēne visu cilvēku vidū, nē, suņu sēne ir noderīgāka par tevi.. :D Iebrauc tēmā un tad raksti savus atrofētos komentārus. Šeit vismaz padomā, ja ir iespēja, tad labāk kādu projektu izlaiž, nevis kaut ko grābj, bet beigās nesanāk neviens. Un loģiski arī tiek izvērtēta situācija, un negrābj kredītus kā citi novadi, kas tagad grauž nagus jo neko citu vairs nevar atļauties. Un ja tu niecība runā par siltināšanu tad padomā pirms raksti, nosiltina skolu, lai siltāk un komfortablāk bērniem, jā bērniem.. + visu ēku sakārtošana arī Domes ēku (Gaismas pils), dos novadam estētiskāku izskatu, nevis kā iepriekš ka ķieģeļi uz galvas krīt. tāpēc atdziesti cērme..

pirms 9 gadiem, 2012.08.09 09:14

vaiņodnieks

nekas nav ilglaicīgāks par to kas uztaisīts "pagaidām"

pirms 9 gadiem, 2012.08.09 06:47

racējs

Nu skaisti!!!Vienu projektu nomaina pret otru, 10 tūkstošus tā mierīgi izsviedīs bedrīšu lāpīšanai, no kuras darbības nav nekādas jēgas.Ka tik gaismas pils nosiltināta un nesalst pēcpuses.Galīgā dimbā,maigi izsakoties!!!

pirms 9 gadiem, 2012.08.09 06:42

aizputnieki atkal ar savu švako materiālu,tas nozīmē,ka pavasarī pēc zemes atlaišanās bedres būs uz matu tādas pašas kā šodien.Bedres sanāk ar karti uzskaitīt un prasīt vismaz 10 gadu garantiju,tad beigs muļķoties. Vajag Latvijai pārņemt vienreiz Lietuvas pieredzi!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2012.08.08 19:45

Vaiņodē