FOTO: Vaiņodē var skatīt iespaidīgu šujmašīnu kolekciju 5

Vaiņodnieks Juris pēdējo mēnešu laikā ieguvis īpašu atpazīstamību un popularitāti kāda ļoti interesanta iemesla dēļ. Viņa īpašumā ir vairāk nekā 200 dažādu laiku un ražotāju šujmašīnas, kuru kolekcija veidota vairāku gadu garumā.

Nu, iekārtojot telpu tās izrādīšanai, viesos tiek aicināti interesenti, kuri vēlas redzēt dažādos eksemplārus un klausīties aizraujošajos stāstos par šujmašīnu vēsturi, ko, būdams īsts entuziasts, Juris izzinājis, savas intereses vadīts.

Juris skaidro, ka aizsākums šujmašīnu kolekcijas veidošanai nācis it kā pavisam nejauši. Pašam bijusi vajadzība šūt, tādēļ meklējis pēc palīdzīga rīka šai nodarbei.

Daļa kolekcijā esošo šujmašīnu vaiņodnieka īpašumā nonākusi no Vaiņodes lūžņu uzpirkšanas punkta. Tajā strādā paziņa, kurš, pamanot kādu labu un vērtīgu eksemplāru, tūlīt dod ziņu.

Plašāk par šujmašīnu kolekciju lasiet "Kursas Laika" 9. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Komarovs

Prieks skatīties, vairāk tādus cilvēkus kā Juris. Lai veicas arī turpmāk.

pirms gada, 2020.07.09 16:49

Romakovs

Jurim ir arī pamatīga šaujmašīnu kolekcija, kas ir vēl iespaidīgāka :)))

pirms gada, 2020.07.11 08:35

yyj

Ja tev pazīšanās lūžņu punktā tad kolekcionēšana iet no rokas Met jau ārā labas un vērtīgas mantas Bomžiem vispār pie kājas ka tik butelei sanāk

pirms gada, 2020.07.10 07:18

Rīga

Labprāt atdotu vēl 2 senas šujmašīnas..izmest roka neceļas-izcili ornamenti, līnijas! Ja būtu meistari, kuri spēj salabot, vēl šūtu ar prieku. Skatoties šīs bildes, redzams, ka Jurim zelta rokas- šujmašīnas darba kārtībā, spīd un laistās :) Paldies, Juri no Aizputes!

pirms 12 mēnešiem, 2020.08.06 15:15

Vaiņodē