Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Vaiņodē noslēdzas simts kilometru skrējiens apkārt novadam 3

Svinot Latvijas valsts simto neatkarības dzimšanas dienu, savu kulmināciju piedzīvoja skrējiens “100 km apkārt Vaiņodes novadam”.

Skrējiens sākās 12. septembrī, un kopš tā laika katru nedēļu tika veikts viens 10 km garš posms, izskrienot tuvākas un tālākas Vaiņodes novada apdzīvotas un ne tik apdzīvotas vietas. Vaiņodes novada iedzīvotāji pierādīja, ka desmit nedēļās var apskriet apkārt Vaiņodes novadam veicot apaļus 100 km, informē Vaiņodes novada sporta metodiķis Ainārs Pāvils.

Noslēdzošais, desmitais posms, pulcēja 37 dalībniekus, kā skrējējus, tā gājējus un velobraucējus.

Plašāk par skrējienu lasiet "Kursas Laika" 29. novembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mācies lielākas lietas!

Tad pēc ļoti atvieglota izklāsta:
lai kādi būtu personīgie un pasaules rekordi, šī vieta nav piemērota kā ieskrietuve un nav tāda veida pielietojumam saderība BEZ PIETĀTES ar vēsturiskajām grūtībām un ciešanām.
Par tās tapšanu lielākas zināšanas, izpratne un cieņa, nu jau arī vienīgas bērnības atmiņas - jau burvīgajiem jauniem tētiem un mammām.
Mazie knīpas ieradās ar lielu gribu strādāt, radīt. Puika 4gv viens novāca durvju priekšā saskalotās smiltis. Mazās meitenes nesa eksponātus, ko nespēja pavilkt tad tās pusceļā dēļ smaguma, uz diennakti bija apraktas parkā lapu kaudzē .. Viņi to lasa šeit un atceras! Malači Jūs mazie bijāt!! Paldies, lepojos ar Jums!
Bet tanī pašā laikā, ko darīja nepiekļāvīgie, kritizētāji, izsmējēji....arī pārlūkoja savus šķūņus, bēniņus un atvilknes. BET!!!! Kūra ugunskurus no retām senlietām un bez samulsuma uz aci pateica, KAS ticis sadedzināts...(?).... Kāpēc??? ........ mēs tā izlēmām !!!!
Vērts ieklausīties bez cinisma:
Visvienkāršākie lēmumi jācenšas pieņemt izsvērti un tālredzīgi, kuriem jādod auglīgs pienesums .

Par citiem kurnētājiem, tie par viegliem, nav pieminēšanas cienīgi.

pirms gada, 2018.11.25 12:13

PALDIES

Ideja super.lai forši pasākumi arī turpmāk!

pirms gada, 2018.11.26 09:02

te pat

viss vēsturiski ir bijis un pilnveidots gan tradīcijās, ticībā, izglītībā, īpašā paveida globalizācija ar 1949.g. ir smagākais pagrieziens un nāve senču izkoptajam.
Ne kāda aizskaršanai, bet vecsaimnieku domāšana neturpinājās kolhozu izpratnē. Vecsaimnieki nekad nekopa sociķu idejas. Vēsturiski turība ir pašradīts darbs, pašradīts komforts. Ne viegli, bet šodien nedaudz atdzimst izpostītais, jo cēloņapstāklī vecsaimnieku komforta zonu nogrāva absolūtie bezzemnieki ar pilnīgu citu saimniekošanas modeli.
No tukša gaisa nav arī teiciens, par saimnieku jāpiedzimst. To reāli pierāda dzimtu saknes. Tas reāli šodien cilvēku viedokļos atspoguļojas pat līdz pretrunām, jo vecsaimnieku līnija ir mazākumā un ar citām darba tikuma tradīcijām. Vecsaimnieki savu komfortu tiešām sūri grūti būvēja, kas garā pēctecībā ar mātes pienu pārmantojas un katra gribēšanu. Līdzvērtīgi arī seno inteliģento dzimtu nezūdošās vēŗtības.
Ļoti skaista vecsaimnieku tradīcija mūsu valsti svētkos godināt ar sakoptību, iedēstītu koku un savas turības daļu uzliekot kopgaldam bezzemniekiem baznīcā. Kopā dziedot, diet un smiet.

pirms gada, 2018.11.26 12:57

Vaiņodes novadā