Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Vaiņodē ar dažādām izdarībām notiek aktīvās atpūtas pasākums "Vasarītis 2011" 13

Šodien, 2. jūlijā, Vaiņodes pagasta centrā visas dienas garumā notiek aktīvās atpūtas pasākums "Vasarītis 2011". Tā turpinājumā būs velotriāla paraugdemonstrējumi, koncerts un balle līdz rītam.

"Vasarītis 2011" sākās ar orientēšanās sacensībām pa Vaiņodes pagastu, sacensību laikā komandām bija jāatrod pieci kontrolpunkti.

Tajā pašā laikā notika arī "Dullais deviņnieks", kura dalībniekiem bija jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem. Piemēram, jādabū no spaiņa ārā āboli. Dienas gaitā bija arī netradicionālās sporta spēles, pulksten 17.30 uzstāsies dejotāji un ansamblis.

Portāls novēroja, ka vaiņodnieki neizrādīja vienīgi atsaucību par sievu nešanu.

"Vasarītis 2011" pulksten 19 turpināsies ar velotriāla paraugdemonstrējumiem, pēc tam būs baikeru šovs. Pulksten 20 spēlēs "Deimoss", Sallija & Baiba, "Deep Silence" un "A Day Without Break". Pēc koncerta notiks ballīte DJ Tomish, DJ Edzhiic un DJ Vilks pavadībā.

Jāpiebilst, ka "Vasarītis 2011" ir bez ieejas maksas.

Video skatīt šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Bardinet

Mans secinājums ir tāds. Ja kāds grib, tad arī var. ;) Jo vairāk tiks iesaistīti jaunieši un ja tiks dota viņiem iespēja izteikties un izpausties, droši ka sagaidīsim ne tikai šāda veida un mēroga pasākumus. Vienīgais un lielākais šķērslis ir finanses. Pašvaldība nespēs atbalstīt visu, ir jāmeklē sponsori. Runājot par lielpilsētām, mēs nevaram konkurēt ar viņām apmeklējuma ziņā, bet pozitīvus iespaidus atstāt cilvēku sirdīs, gan varam. Un jo vairāk pozitīvu cilvēku, jo novads dzīvīgāks taps. Ātrāk izstrādāt novada teritorijas plānojumu un tad tikai atliek piesaistīt jaunus uzņēmējus.. nu jā, no tēmas noskrēju, bet domu sapratāt, jo viss ir savā starpā saistīts. :) Uz tikšanos Vaiņodes novada svētkos, gan jau ka būs jauni izaicinājumi un pārsteigumi.. :)

pirms 9 gadiem, 2011.07.05 13:39

Gunai

skaisti un cerīgi vārdi! lai tik turpinās un kļūsim par kultūras un aktīvāko ļaužu novadu starp nelielajiem,bet tas nenozīmē,ka nevaram ieinteresēt arī lielos novadus uz kopīgām lietām

pirms 9 gadiem, 2011.07.05 13:13

Guna Planica

Almas tantei, Bardinet un pārējiem, kas saka, ka pasākums ir izdevies - mērķis bija redzēt, kāda ir atsaucība un kā mums izdosies, šīs bija mūsu "ugunskristības", kā saka.
Par sevi un par daļu pārējiem varu teikt, ka lielpilsētas mūs neapēdīs un mums ir interese, lai pašu mājās notiktu "kustība". Tiešām.
Paldies! un tad jau tiksimies nākošajos pasākumos, jo tas vēl nav viss :)

pirms 9 gadiem, 2011.07.05 10:28

Almas tante

Lielum lielais paldies visiem organizātoriem par labi padarīto darbiņu!!!! Pasākums bija vienkārši kolosāls! Malači! Kaut jums pietiktu spēka, izdomas un izturības ari turpmākajos pasākumos!

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 18:56

to bardinet

nevar piekrist par vaiņodnieku kūtrumu,tā nav pareizi vērtēts,visur cilvēki ir vienādi,bet sāls ir tajā KĀ tieci uz kaut ko aicināts un arī regularitāte,un jauniešu kodola spēks- masveidība,bet tam būtu jāparmantojas un tas būtu patreiz arī viņu darbalauciņš,lai pēc aizlidojošajiem uz lielpilsētu nesāktos kārtējais ilgstošais regress,jo lielpilsētai talantīgie vaiņodnieki ļooooooti patīk un der!Lai veicas mūsu talantīgajiem!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 13:46

Bardinet

Viss tiešām izdevās godam. Cilvēki ar bija apmierināti. Pats galvenais, ka pasākums bija tendēts gan uz maziem, gan lieliem apmeklētājiem, pat tantes sajūsmā spiedza kad savu meistarību rādīja velotriālisti.. :) Super stuntfighteri uzstājās, spēka trīscīņā ar bija daudz dalībnieki. Tā vien liekas, ka beidzot vaiņodnieki sāk no kūtruma mosties, tā turpināt un drīz jau varēsim lielajiem novadiem rādīt klasi.. ;)

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 11:22

Kristaps Pūpols

Ļoti iespaidīgs pasākums :)

Prieks ka Vaiņodē ar kkas notiek :)

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 10:21

Guna Planica

Paldies, par labiem vārdiem! Ir prieks censties.

pirms 9 gadiem, 2011.07.03 23:01

Gunai

malacīši,neņemat pīkstētājus vērā,jo vienmēr atradīsies kritiķi,bet tie būs no nedarītājiem,jūs soli pa solim piedalieties visās aktivitātēs un nu jau pilnīgi JAUNA vēsma ,kas tapusi ilgā procesā un darbā ,un nāk no mūsu pašu vidus.Ar lielu prieku vēroju cik saliedēti darbojās jauniešu grupiņa vienādajos krekliņos...ugunskristības godam izturētas,ka pat pērkons neuzdrīkstējās pīkstēt ,ne lietus slapināt.Jūs mūsu lepnums!TURPINIET bez gala!

pirms 9 gadiem, 2011.07.03 17:08

Guna Planica

Nestreso, neviens logs nav izsists un/vai aprakstīts :)

pirms 9 gadiem, 2011.07.03 16:13

iespaidīgs pasākums,labi jaunieši,lai tik uz priekšu!

pirms 9 gadiem, 2011.07.03 10:32

Vaiņodes novadā