FOTO: Pēdējā skolas diena Vaiņodes vidusskolā

Pēdējā skolas diena šajā mācību gadā Vaiņodes vidusskolā notika nedaudz savādāk kā katru gadu.

Pēc direktora Arvīda Desmitnieka uzrunas un novēlējumiem vasaras brīvdienās mācību pārzine Gunta Minka apsveica skolēnus, kuriem vidējās atzīmes izaugsme, salīdzinot 1. semestra vērtējumus ar 2. semestra vērtējumiem, bija visaugstākā, un pasniedza bloknotus ar skolas logo un pildspalvas.

Tad ieradās Nezinītis (Artis Volkovs) un, skaitīdams: "oliņ, boliņ, (..) tu esi brīvs!", skraidīja pa zāli un "atbrīvoja" skolēnus, paziņodams, ka sākušās vasaras brīvdienas. Zinītis (Katrīna Dolbina) pārtrauca skraidelēšanu un atgādināja, ka Nezinītis pats vēl nav brīvs, jo jākārto pēdējie vidusskolas beigšanas eksāmeni un jāizdara vēl kāds darbs – jāizsniedz "dokuments ar paša bildi" - Pateicības - 76 skolēniem par labiem un augstiem mācību sasniegumiem.

Iepriecina, ka mūsu skolēni arvien vairāk domā "zaļi" – tika izsniegti apbalvojumi par izlietoto bateriju, makulatūras, pet pudeļu korķu vākšanu un par 3. vietu SIA "Liepājas RAS" elektropreču vākšanas akcijā "Štepseles ceļojums" (Dāvanu karte 50 Ls vērtībā) Katra klase saņēma pārsteiguma balvu par dažādākajām aktivitātēm Veselības dienā.

Tika izsniegti diplomi par sasniegumiem sportā – starpnovadu skolu sacensībās, skolas pavasara krosā un skolas rīkotajā Sporta dienā.

Speciālās balvas saņēma Skolēnu domes sporta sekcijas vadītāji un skolas sporta dzīves organizētāji Arturs Blumbergs, Niks Remess un Mārtiņš Juzups.

Ļoti gribētos, lai vasaras brīvdienās katru no mums gaida kāds negaidīts atklājums, brīnišķīgs piedzīvojums, lai mums pietiek laika būt brīviem un piepildīt sevi ar laimi!

Pievieno komentāru

Vaiņodē