FOTO: Jautrais vasaras pasākums Vaiņodē 20

Augusta sākumā Vaiņodē, laukumā pie Senlietu krātuves, notika Jautrais vasaras pasākums kopā ar muzikantu Gundaru Plānicu, Vaiņodes un Skrundas pašdarbnieku kolektīva teātra izrādi "Pārdotie smiekli".

Pēc izrādes bija konkursa "Vaiņodes novada sakoptākās sētas 2019" uzvarētāju apbalvošana, vēstīts Vaiņodes novada mājaslapā.

Senlietu krātuvē varēja iepazīties ar Rutas Legzdiņas radošo darbu un kolekcionāra Viestura Legzdiņa "Mērkaķīšu izstādi".

Pievieno komentāru

Komentāri 20

Jā!

Nu re, Janson, es turēju vārdu un izdarīju darbu, pretēji sliktas reputācijas salmu kūlējam!
Līdz tai vietai, kur sākās Tavs un Jurjeva dulluma dilērijs ar vardarbību un procesa nociršanu!!
Aiz manis muzeja darbs ir lietojams ar izjūtām un vēsturiskās senatnes klātbūtni grūti kādam noliegt tur ieejot. Tur pašvaldībai pat ne centu nebija jāieliek eksponātos, jo tur liels manas mammas pienesums, ko vislabāk zin paši eksponātu piegādātāji.
Bet Tu Janson, aiz "cieņas" ar saviem "Saskaņas'' būvniekiem biji gatavs manai mammai izgāzt iestikloto lodžiju nesiltinātā mājā, labi, ka arī Čačkam tāda bija, tad šis nodoms izpalika. Par baigāko saimnieku esi uzlicies svešai mantai, pat bībelēm...(!!!) Protams tas tā nepaliks, bet ne par to.
Pat atkalas ceļu stāvajā Plepju gravā aizliedzi mammas bēru dienā nokaisīt(bija kas nevarēja tajā vispār uzbraukt procesijas laikā) un Tu neļāvi to nokaisīt, citviet ar kaudzi nokaisīja ielas kapsētu ceļus..
To varu tikai vēlreiz atkārtot, ka es bez budžeta naudas savā jomā izdarīju vairāk un labāk kā Tu naudā līdz rīklei stāvot.
Turpini tikai, tādas lietas vēstures griezumā paliek neizdzēšami!
Par manu vārdu patiesumu nav nevienam jāšaubās.
Vērtējiet!!
Al.Pr.

pirms gada, 2019.08.13 16:00

Aldai

Ko tad tu tādu izdarīji! par tavu algu kāda tev bija, strādāt tur vienu stundu dienā? Pārējo laiku jau vajadzēja ar suni pastaigāties! Kas tad tev par nopelniem bagātu mammu bija ka visu jādara tikai viņas dēļ? Un ja par velti grib nosiltināt māju, bet nu tas neder, tad piedodiet, tad ko vēl var vēlēties ja nekas neder!

pirms gada, 2019.08.14 14:17

...

ja jau zini kāda kuram alga, tad zini arī to, ka algu neviens sev pats nenosaka, tad droši paskaties visās tabulās un ailēs cik 2014/15. g.ziemā samaksāts kurinātājam un tā darba grafiku, cik apkopējai un darba grafiku, cik sētniekam un darba grafiku.
Pārējie nīkuļa cienīgi jautājumi!!!...un, tavuprāt, nedarītājs būtu kaut vienu tiesas sēdi vinnējis?

Domāju, ka lielu interesi daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus piesaistīs šis apgalvojuma teikums:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" Un ja par velti grib nosiltināt māju, bet nu tas neder, tad piedodiet, tad ko vēl var vēlēties ja nekas neder!"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko tas nozīmē??
Ja mājnieki 100% nolēma par jumta siltināšanu!! Kurš joprojām nav nosiltināts, bet uzspieda lodžiju nokrāsošanu.. no kuras, pārrunājot, abpusēji atteicās.
Visbeidzot, pret iedzīvotāju gribu jumta vietā par nesamērīgu cenu nosiltināja nelielu sienas daļu, desmitdaļa no mājas.
Par ko runa? Kāda bezmaksas siltināšana?

pirms gada, 2019.08.14 15:01

...

lai būtu saprotamāk, tad darba alga bija vismazākā visā pašvaldībā par pieciem veicamiem darbiem. Mazāka par jebkuru naktssargu, par jebkuru kurinātāju, par jebkuru sētnieku.
Bezizmaiņām, ka nauda šodien vēl tiek dota uz "svaru" ne pēc izdarītā, spējām un noslogojuma...desmitiem veidu darba devējam kā izskaust nesaimnieciskumu..
.Bet vairākumam patīk, ka daži saņem...pārējie kā pelītes ar bērniem zem šo galda ar drupačām izdzīvo.

pirms gada, 2019.08.14 15:57

Aldai

Protams ka Jansons nav nekāds pareizais un darbi un radinieku un blakus amatu radinieku virzīšana dažādos amatos kā kultūras, grāmatvežu un vispār par sportu vadītāju vispār nerunājot kā tur viss notika. Tas viss nav normāli, bet Alda arī neredz skabargu savās acīs. Arī viss viņai kā bumerangs nāk atpakaļ

pirms gada, 2019.08.14 17:11

...

zinu veiksmes, nezinu savā dzīvē bumerangu, visu un katra rīcību redzu uz priekšu lielu sprīdi.. arī šo visu tralallā no klipu klapu bāleliņiem!!
Ja neesiet neko sapratuši, par maz sevi mīliet. Pašcieņu vairāk!
Lai varneši nerullētu savu biznesu un pašlabuma auglību, jātur zem pātadziņas. Kādus diskriminācijas paveidus atļaujas šī pundurkliķīte, šie sūda brāļi ...Vēl tu to pieļausi?
Tad ierrrrēēēciet to...PIETIEK!!

pirms gada, 2019.08.14 17:42

Aldai

Jā kādas profesijas pārstāvis te ilgojas

pirms gada, 2019.08.14 20:03

apxxx

jā dzirdējis esmu kā šie dabūja amatus. Tiešām smieklīgi ka komisijās sēž radinieki, draugi un t'tšlšj. Kāpēc vispār tādus konkursus jārīko.

pirms gada, 2019.08.14 20:22

Jāā...

..te nu skaidri saskatāma mūža mīlestība līdz kapa malai...bez variantiem.

pirms gada, 2019.08.13 17:12

Aina

Pretīgi tādas ķengas lasīt publiski.Cik zemam līmenim jābūt tādam cilvēkam.Ja jau tā žults tā bija jāizgāž, tad varbūt ne publiski.Al.Pr.domā, ka sevi ceļ, bet patiesībā tikai izraisa nožēlu.

pirms gada, 2019.08.14 11:08

...

ķenga? sāpīgi?

Tie ir fakti. Civēkiem jāzin. Jo ikviens, pirmkārt, ir neaizskarams!

Izsvaro!
Jo cūcības, redzi, nemazinās no Jansona, bet pieaug.....gadu no gada.

pirms gada, 2019.08.14 11:31

...

tukšiniekam bez trumpēm jāelpo dziļāk un lēnām

pirms gada, 2019.08.14 21:16

lai vēl

lai "pasaimnieko" Jansona komanda, pavisam drīz varēsim uzelpot, būs novadu apvienošana un no medus poda viņi būs prom.

pirms gada, 2019.08.15 16:31

reforma

cik var pieļaut, to, ka no budžeta veido milzīgus miljoniem uzkrājumus pašvaldību ''censoņi" privāti , lai nomirinātā zinātne un pensionāri pārvērstos garaiņos...

pirms gada, 2019.08.15 17:32

...

nu jau gan skumīgi to!
taureņa funkcijām nav nekas kopējs ar novada noplicināšanu

pirms gada, 2019.08.19 15:53

tam kurš tās tauriņ funkcijas nesaprata!

Viņš ir pi... un arī paliks pi.

pirms gada, 2019.08.20 01:22

tas gan

ar diagnozi DTM....(derīgs tikai mīšanai)

pirms gada, 2019.08.20 09:54

summāri

vienīga smilšu kaste... ar konču padalīšanu
jo simtkārtīga izblamēšanās ir labākā atbildība.... ka tik ņammmis!!

pirms gada, 2019.08.21 09:42

Vaiņodes novadā