FOTO: Embūtē apskatāmas Oksanas Mames veidotās lelles 5

Vaiņodes novada Embūtes tūrisma informācijas centrā turpmāk būs apskatāmas novadnieces Oksanas Mames gatavotās lelles, portālam pastāstīja centra vadītāja Dina Ziemele.

Rokdarbniece lelles darinājusi dažādiem svētkiem, kāzām. Viss ir roku darbs, pagatavots no otrreizējiem materiāliem un izstrādāts ļoti precīzi.

"Viņai vairs nebija fiziski, kur lellītes novietot un tā tās atceļoja pie mums un esam par to ļoti priecīgi, jo līdz šim mums nebija īsti, ko bērniem parādīt, kas viņus aizrautu, bet tagad ir šīs lellītes bērni jau ir iemīļojuši, fotogrāfējas ar tām un grib, lai arī mājās tādas būtu," pastāsta D. Ziemele.

Dažādās centra vietās tagad redzami gan cālīši, zaķīši un pat gulbju ģimene, ko O. Mame gatavojusi kāzām ar domu, lai būtu ģimenēm turpmāk daudz bērniņu, par ko rūpēties un lai arī turpmāk Latvijā būtu kuplas ģimenes. Katrā lellītē ieguldīts darbs un ti ir sava dvēselīte. 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

skaisti

Ļoti skaisti, prieks, kas rada prieku citiem :)

pirms 6 gadiem, 2015.01.20 20:24

Iveta

Ļoti skaisti, lai pietiek iedvesmacitiem darbiem!

pirms 6 gadiem, 2015.01.21 09:57

Vaiņode

Ļoti skaisti ! Priecājos, ka ir tādi cilvēki !

pirms 6 gadiem, 2015.01.22 09:51

solveiga

Kad gāju skolā ....tad jau bija daudz šādu brīnumu ko redzēt. ...uz visiem svētkiem bija kāds pārsteigums uzmeistarots! !!!

pirms 6 gadiem, 2015.02.05 21:53

Vaiņodes novadā