FOTO: Atklāj atjaunoto Vaiņodes-Priekules autoceļu 3

Piedaloties satiksmes ministram Tālim Linkaitam, trešdien, 16. septembrī, atklāja atjaunoto Vaiņodes-Priekules autoceļu. “Pēdējo reizi šajā posmā asfaltēts ceļa segums tika uzliets 1976. gadā,” stāsta Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska.

Autovadītāju vērtējums par šo faktu ir vienbalsīgs: beidzot tas ir noticis! Taču vienlaikus norāda uz citiem problemātiskajiem ceļiem, piemēram, šoseju no Priekules uz Skodu.

Atjaunotajā asfaltētajā ceļa posmā uzbērts akmens šķembu segums, ko autovadītāji ērtību ziņā novērtē kā labu, taču nākoties sastapties ar neērtībām, ka, piemēram, no ceļa apmalēm vai kārtīgi neiebrauktās vietās tiek pacelti uz augšu akmentiņi, kas var sabojāt auto virsbūvi vai stiklus. Pieredzējušākie autovadītāji uzsver, ka tādēļ jāievēro uz ceļa uzliktās ieteicamā braukšanas ātruma ceļa zīmes.

“Ceļš uztaisīts labā kvalitātē. Lai labi kalpo!” atjaunotā ceļa posma atklāšanas pasākumā sacīja T. Linkaits.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 17. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jāā...

Spriežot pēc bildēm, nākamais solis ir dzelzceļa līnijas Vaiņode- Liepāja atjaunošana :)))

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.17 10:59

kle

iespējams uzbildē,lai redz tauta, ko iespējams vēl demontēt un notirgot

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.17 12:54

vēronis

pa dzelzceļu būtu forš, droš, veloceļš uz Liepāju caur mežu patīkamāk braukt, vējš nepūš, svaigs gais, no Priekules līdz Vārtājai vasarā bija pat daudzmaz izpļauts, bet diemžēl tomēr aizaug viss tur jau ar krūmiem, mežu

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.17 18:05

Vaiņodes novadā