Embūtnieki meklē citas skolas

No 3. augusta Vaiņodes vidusskolā sākusies dokumentu pieņemšana. Gatavību bērnus sūtīt skoloties uz Vaiņodi izsaka arī bijušās Embūtes pamatskolas skolēnu vecāki.

Līdz otrdienas pēcpusdienai bija saņemti 14 iesniegumi no embūtniekiem, apliecina Vaiņodes vidusskolas direktors Arvīds Desmitnieks. Bijuši arī citi pieteikumi no cilvēkiem, kuri pārceļas uz Vaiņodi un vēlas tur sūtīt skolā savus bērnus.

Embūtē deputātu tikšanās ar skolas kolektīvu un vecākiem bijusi konstruktīva, pedagogi un skolēnu vecāki situāciju uztvēruši ar izpratni, vērtē Vaiņodes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Zigmunds Mickus. Pēc sarunām secināts, ka liela daļa skolēnu varētu pāriet mācīties uz Vaiņodi, taču būs arī tādi, kas dosies līdzi vecākiem uz Nīgrandi, stāsta Z. Mickus.

Kad būs zināms, cik skolēnu izteiks vēlmi mācīties Vaiņodē, varēs pārskatīt jautājumu par transportu. Problēmu šai ziņā nebūs, pārliecināts Vaiņodes novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons.

Pašvaldībai ir mazāki busiņi, iespējams, ar Liepājas autobusu parku varēs panākt vienošanos par atsevišķu maršrutu pagarināšanu. Vaiņodnieki cer, ka viņu pieteikumu uzklausīs, dalot tā sauktos “Šveices autobusus”, un būs iespēja tikt pie kāda lielākas ietilpības autobusa skolēnu pārvadāšanai.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā