Embūtes velomaratons izpelnās plašu atsaucību 4

Par spīti nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, svētdien uz velomaratonu Embūtē pulcējās riteņbraucēji, kurus lietus, krusa un dubļi nebiedē. Dažādās vecuma grupās tika noteikti labākie sporta un tautas klasē.

Uz sacensībā bija ieradušies riteņbraucēji ne tikai no Embūtes un citām Liepājas rajona pašvaldībām, bet arī sportisti no Saldus, Kuldīgas, Dobeles, Jumpravas, Ikšķiles, Cēsīm, Rīgas un citām vietām.

Katru gadu Embūtes velomaratona dalībnieku skaits arvien pieaug, priecājas viens no brauciena organizētājiem Ivars Ozoliņš. Pirmais velomaratons 2006. gadā sarīkots vairāk “uz dullo”, taču pamazām viss attīstās un brauciens noteikti būs tradīcija, pārliecināts I. Ozoliņš.

Laika apstākļu dēļ riteņbraukšanas sacensības neatceļ, apstākļi ir visiem vienādi, atzīst brauciena galvenais tiesnesis Aigars Stonis. “Eiropā tādā laikā nestrādā un sacensības atceļ. Bet mūsējie uzvelk plašķīti un viss kārtībā – krosam labāk nevar būt,” lepojas kuldīdznieks Jānis Baukšis.

Līdzīgās domās ir 11 gadus vecais saldenieks Pēteris Kalniņš. “Viss atkarīgs no trases, bet lietus īpaši netraucē. Ja iekrīt peļķē – tad nav īpaši patīkami, bet citādi nekas.”

“Izjūtas brīžam ir ekstrēmas – jācīnās ar sevi, lietu un dubļiem. Taču tas ir prieks un gandarījums, ka tu to vari un rezultāts aug,” iespaidos dalās tautas brauciena dalībnieks liepājnieks Vilnis Vitkovskis.

“Tas ir ļoti cerīgi, ka dažādās Latvijas vietās, ne tikai Rīgas apkaimē, ir iespēja piedalīties un pamēģināt, kā tas ir – braukt ar kalnu velosipēdu. Ja redzēs, kā tas ir, tad būs āķis lūpā un motivācija to turpināt tālāk,” domā riteņbraucēja Anda Savļenko.

 Embūtes trešā velomaratona rezultāti

Sporta klase:
1. vieta sievietēm – Māra Leitāne (Dobele)
1. vieta vīriešiem – Lauris Purniņš (Rīga)
1. vieta junioriem – Artūrs Siliņš (Kuldīga)

Tautas klase:
1. vieta sievietēm – Dinija Frijāre (Renda)
3. vieta sievietēm – Iveta Flakse (Dunalka)
1. vieta vīriešiem – Raitis Reinis (Dobele)
2. vieta vīriešiem – Mārtiņš Flaksis (Dunalka)
1. vieta jaunietēm – Laima Leitāne (Dobele)
1. vieta jauniešiem – Jānis Stonis (Dunalka,Kuldīga)
1. vieta zēniem – Pēteris Janēvics (Rīga)
2. vieta zēniem – Oskars Ziemelis (Embūte)  
 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ja

Jā patiešām rezultāti neatbilst patiesībai

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 10:06

braucējs

No kurienes tādi rezultāti? Man liekas, ka visi ir vienā putrā, vai tad M.Flaksis un Stonis brauca tautas klasē???

pirms 12 gadiem, 2008.10.20 20:02

MartinsF

Labs es dažās bildēs arī esmu redzems!
#5

pirms 12 gadiem, 2008.10.20 15:04

Vaiņodes novadā