Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļš uz Vaiņodi kritiskā stāvoklī. Novada vadītājs aicina iedzīvotājus ar zvaniem bombardēt autoceļa uzturētājus 15

Kvalitatīvam asfaltam reiz pietrūkusī nauda neatrodas joprojām; Vaiņodes novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons aicina bombardēt uzturētājus ar telefona zvaniem

Piezvanot “Kursas Laika” redakcijai, kāda vaiņodniece pauda sašutumu par ceļa Priekule–Vaiņode stāvokli. Proti, ceļš abās pašvaldībās esot kā diena pret nakti. Iebraucot Vaiņodes novadā, tas, pēc iedzīvotājas teiktā, ir “vienās bedrēs”. Par to pārliecinājās arī “Kursas Laiks”, kad devās uz Vaiņodi, lai skaidrotu, kādēļ netiek veikti uzlabojumi ceļa uzturēšanā.

V. Jansons skaidro, ka konkrētais ceļš nav pašvaldības, bet gan valsts īpašums, tādējādi tā uzturēšana ir VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC) ziņā. Pašvaldība gan lūgusi palīdzību valstiskā līmenī, bet līdz šim nesekmīgi. “Par to mēs esam sen prasījuši ministrijai un Kurzemes plānošanas reģionam. Solīja, ka kaut ko darīs, sākot ar 2020. gadu, bet ticības vairs nav.”

V. Jansons aicina novadniekus zvanīt uz diennakts bezmaksas tālruni 80005555, lai iesniegtu savas sūdzības par ceļa stāvokli. 

Plašāk par Vaiņodes ceļu lasiet "Kursas Laika" 14. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Bedre99

Darīts. Zvanu jau 3 reizi, bet varbut vajadzetu zvanīt pie katras bedres?!

pirms gada, 2019.02.17 11:18

Patērētāju sidroms gāzi grīdā!!

Ceļi jāmīl kā valsts, dēļ to dārdzības un vēlmes braukt pa gludiem. Kur plānošana? Noslodzes ierobežojumi? Reāli ir periodi, kad ceļs ticis savests kārtībā. Bet rūpes par to ar pirmo dienu zūd. Ceļa malas lielkravu auto nolauzuši, tās bīstamākas par bedrēm. Jaunas bedres veidojas blakus aizlāpītajām. Ielāpi pārsvarā izturīgi. Absolūtā pārslodze ceļu drupina. Tā kā nevar pieļaut sabiedrības kopmantu nopostīt pārdesmit smagsvaru tehnikām. Kurām būtu par atsevišķu samaksu šo ceļa posmu veikt pie 45km/h. lai iedzīvotāji valdības mīkstuma dēļ nelauztu vieglās automašīnas. Lietas ir jārisina, ne jansonaprāt jāvaimanā kopkorim!

pirms gada, 2019.02.17 12:15

Traktors

Tev vel nepielec kad tas ir valsts ceļš nevis pašvaldības??

pirms gada, 2019.02.17 17:31

to Traktors

Ceļi jāmīl kā valsts! (proti, ceļi kā pārējie valsts simboli lietojami īpaši atbildīgi un kārtīgi)
Nav runa par ceļu iedalījumu un klasifikāciju, bet pēc būtības par nodarītajiem bojājumiem valstij. Kilometriem traktori brauc pa grāvmalu tā salaužot asfalta malu sīkos gabalos, asfalts kļuvis šaurāks vairāk kā par 1 m. Atlaustā vieta veido pat 15 cm augstu un asu kanti. Tā ir gan ļoti bīstama vadītāju drošībai, gan veicina ūdens krāšanos zem asfalta.

Jautājums! Vai kaut jel viens traktorists ir dabūjis pa ausīm par šādu asfalta salaušanu? Vai maksājis bargu sodu?

pirms gada, 2019.02.17 18:29

ceļu bendētājs

Laikam esi dīķmaņa vai Lagzdiņa koriš,kas nesaprot ,ka ceļi domāti saimnieciskai darbībai un kravu vešanai.Mēs uzņēmēji maksājam lielus transporta nodokļus,tāpat kā pārējie auto braucēji un esam tiesīgi pieprasīt sakārtotus ceļus .Par tiem tūkstošiem,ko nelietderīgi pa naktīm izkaisiet ,tā vēl vairāk bojājot ceļa segumu būtu varējuši noklāt jaunu asfalta segumu pār bedrainiem posmiem.

pirms gada, 2019.02.17 20:00

Lieciet atzīmes par bedrēm aplikācijā Waze

Un bombardējiet rakstiski, sūtot e-pastus uz LVAC.

Sūdzību skaits veido statistiku - katra atvilkne reiz paliek pilna. Ja nav sūdzību, nav iemeslu rīkoties.

pirms gada, 2019.02.17 13:28

maris

Lai valsts meži un karjeras īpašnieki to ceļu labo,to taču viņi nepārtraukti bojā.Tur vajadzētu priekšniekiem atbildību prasīt nevis vietējiem zvanīt!!!!!!!!

pirms gada, 2019.02.17 14:50

Vaiņodniece

Nevajag labot. Tie,kas palikuši, nevarēs aizbra
ukt....????

pirms gada, 2019.02.17 15:32

ko?

Kur tad Visvaldim ir tas džips, pamuļķi?

pirms gada, 2019.02.18 10:19

stabili

viņam pamatdarbs vizināšanās divos virzienos par baltu velti, ilgtermiņu sareizinot, pluss degviela staļļa vajadzībām un rezerves daļas. Nu? Cik? Jā, tuvu diviem miljoniem...Vai kāds to var atkārtot, jeb pārspēt?

pirms gada, 2019.02.18 12:11

Nu tā

vismaz ir runa pa tēmu, bet nu *** džipu izzīst no pirksta :)))

pirms gada, 2019.02.18 13:31

Bez tabu

Vajag uzsūtīt bez tabu ko tad viņi teiktu ????

pirms gada, 2019.02.18 23:16

traktorists

Kamēr ceļš būs tādā stāvoklī braukšu pa malu.Tur mazāk krata!!!

pirms gada, 2019.02.24 17:54

Vaiņodes novadā